Full Spectrum Warrior (PC) promocja 2021

Cena29.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:CD Projekt
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa angielska
Gatunek akcja
Wersja cyfrowa

Opis

Jeśli chcesz zamówić ten numer CD-Action kliknij tutaj

Zespołowa taktyczna gra akcji, oparta o specjalny program szkoleniowy piechoty amerykańskiej. Gracz obejmuje funkcje dowódcy (w randze sierżanta) dwóch drużyn piechoty z zadaniem poprowadzenia ich do wykonania szeregu zadań bojowych umiejscowionych w realistycznych lokacjach.

Full Spectrum Warrior to zespołowa taktyczna gra akcji, oparta na specjalnym programie szkoleniowym piechoty amerykańskiej. Gracz obejmuje funkcje dowódcy (w randze sierżanta) dwóch drużyn piechoty (Alpha i Bravo - każda złożona z czterech żołnierzy) z zadaniem poprowadzenia ich do wykonania szeregu zadań bojowych umiejscowionych w realistycznych lokacjach, dokładnie takich, w jakich niejednokrotnie walczą autentyczni żołnierze (m.in. Opanowane wojną miasta). Przez obszerniejszą część rozgrywki akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, dzięki temu możemy szybko reagować na zmieniającą się sytuację i natychmiastowo wydawać podwładnym trafne rozkazy. Jest także możliwość widoku z oczu danego żołnierza, która służy poręcznym celom - wyznaczaniu obszaru do obserwowania, lub ostrzelania poprzez dany oddział.

Z racji tego, iż gra bazuje na programie, który został zaaprobowany poprzez Armię Amerykańską jako „program szkoleniowy”, wszystko z czym mamy tu do czynienia, odznacza się sporą autentycznością i zgodnością z dzisiejszymi realiami pola walki. Drużyny którymi dowodzimy posiadają taki sam skład jak rzeczywiste amerykańskie formacje tego typu, tj. W każdej znajduje się grenadier, żołnierz obsługujący ciężki karabin maszynowy, zwykły strzelec i dowódca. Każdy z nich pełni określoną rolę w oddziale. Wszyscy ubrani są w autentyczne amerykańskie mundury, używają autentycznej broni i wyposażenia Armii Stanów Zjednoczonych, a także poruszają się jak prawdziwi żołnierze (ruchy odtwarzał intensywny sierżant wojsk U.S.A. O długim stażu - weteran).

Na szczególne podziw zasługuje sztuczna inteligencja odpowiadająca za zachowanie się naszych podkomendnych i ich przeciwników. Żołnierze wykorzystują do ochrony rozmaite przeszkody terenowe, dynamicznie reagują na to, co widzą, czy słyszą, rozpraszają się w trakcie ostrzału, współdziałają ze sobą równocześnie w obronie jak i ataku na pozycje zajmowane przez wroga.

Twórcy ogromną wręcz uwagę poświęcili systemowi sterowania i można stwierdzić, że jest on niezwykle intuicyjny. Wystarczy kilka misji treningowych aby zorientować się jak dowodzić żołnierzami i przy pomocy jednego ruchu myszką wydawać im polecenia. Na największe uznanie zasługuje na dodatek trójwymiarowa grafika. Otoczenie wygląda realistycznie, każdy jego komponent może zostać wykorzystany w boju. Modele żołnierzy, broni i innych obiektów odznaczają się dużą szczegółowością.

(opis ze strony gry-online.pl)