Hunt Showdown (PC) promocja 2021

Cena163.12
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Crytek
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Wersja pudełkowa

Opis

Hunt: ShowdownPOLUJ RAZEM. GIŃ SAMOTNIE.Potwory najeżdżają nasz świat, a ich cielska będą twoją nagrodą w tym intensywnym, opartym na pojedynczych potyczkach, pierwszoosobowym symulatorze łowcy nagród od twórców Crysis.GDZIE DWÓCH ŁOWCÓW RYZYKUJE WSZYSTKIMTy i twój partner w polowaniu jesteście członkami tajnej organizacji Łowców, którzy tropią i zabijają bestie.

Stawka jest wysoka, tak jak i ryzyko. Najmniejszy błąd może sprawić, iż stracisz wszystko: nagrodę, sprzęt, życie i samą duszę.Niektórzy polują dla zysku, inni dla władzy. Jedni polują,bronić innych, inni dla chwały.

Musisz odnaleźć własną drogę poprzez mroczny i zdradliwy świat. Zwycięzca bierze wszystko. Przegrany dostaje bilet do piekła.A ZŁO CZEKA W MROKACHPolowanie dla sportu to dziecięca igraszka. To, to zupełnie inny wariant gry: z wysokim ryzykiem i jeszcze wyższymi stawkami.

Zmierzysz się ze stworami, które pragną pożreć twoje ciało i wchłonąć duszę.Wszystko i wszyscy są przeciwko tobie. Choćby Ziemia, po której stąpasz. Popełnij jeden błąd, a umrzesz w zapomnieniu. Zatriumfuj, a nagroda i chwała będą nie do opisania.NIE JESTEŚ SAM W CIEMNOŚCIInni Łowcy szukają tej samej zdobyczy, rywalizują o tę samą nagrodę.

Wejdź im w paradę, a możesz stać się celem. Daj się złapać, a wydrą trofeum z twoich zimnych, martwych rąk.Główne właściwości:PvPvE oparte na kolejnych pojedynczych potyczkach: awansuj w rankingu i rywalizuj z najlepszymi graczami w 20-40 minutowych grach.Taktyczna dowolność: opracuj własną taktykę i rozwiąż problemy, które napotkasz.Otwarte, zróżnicowane mapy: użyj narzędzi, taktyki i pełnego możliwości środowiska, aby przechylić szalę na swoją korzyść.Survivalowa rozgrywka z dreszczykiem: walcz o nagrodę przeciwko innym Łowcom oraz rozbudowanej SI.spore ryzyko, wysoka stawka: twoje życie.

Wybierzesz nagrody i ulepszenia czy bezpieczne przetrwanie twojej postaci?Nieznany świat: zanurz się w obfitym, wiarygodnym świecie o mrocznym klimacie, który sprawi, że będziesz się zastanawiać, co też tym razem czai się za kolejnym zakrętem.