Kingdom Come Deliverance (PC) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Kingdom Come Deliverance (PC) oraz 13 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 26.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-90%
Kingdom Come: Deliverance – The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon (PC) KLUCZ
26.90
konsoleigry.pl
Kingdom Come: Deliverance (PC) PL KLUCZ
104.90
konsoleigry.pl
Gra PC Kingdom Come: Deliverance
139.00
MediaMarkt.pl
Gra PC Kingdom Come Deliverance - Edycja Royal
149.99
Media Expert
Gra PC Kingdom Come Deliverance - Edycja Royal DARMOWY TRANSPORT
149.99
ELECTRO.pl
Gra PC Kingdom Come Deliverance - Edycja Specjalna
168.26
Media Expert
Gra PC Kingdom Come: Deliverance
169.00
MediaMarkt.pl
Kingdom Come Deliverance - Edycja Royal
169.00
RTV EURO AGD
Kingdom Come Deliverance - Edycja Royal
169.00
OleOle!
Gra PC Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition
169.00
MediaMarkt.pl
Gra PC Kingdom Come Deliverance - Edycja Specjalna DARMOWY TRANSPORT
173.98
ELECTRO.pl
Kingdom Come Deliverance (PC)
206.69
InBook.pl
Kingdom Come Deliverance
277.25
InBook.pl

Parametry

Producent:Deep Silver
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek RPG
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja pudełkowa

Opis

Royal EditionTo nie jest zwykła kombinacja czy edycja GOTY. To zupełnie nowa pozycja, będąca wersją, jaką ta gra miała być od samego początku.posiada całkowitą wersję gry i wszystkie DLC (W tym DLC pre-orderowe -TREASURES OF THE PAST; 4 DLC będzie do gratisowego pobrania) DLC dla zamówień przedpremierowych -TREASURES OF THE PAST zbroja dla Henryka oraz mapa skarbów - FROM THE ASHES: odbudowa osady i zarządzanie nią jako nowy rządca Przybysławic – gracze decydują o kolejności odbudowy, namawiają ludzi do przeprowadzki i rozstrzygają znaczny między mieszkańcami.

- AMOROUS ADVENTURES: gracze pomagają Sir Hansowi Caponowi w zdobyciu serca błyskotliwej Karoliny. -BAND OF BASTARDS: gracze towarzyszą grupie najemników w patrolowaniu dróg, w trakcie misji toczy się dużo walk, a linia fabularna ma kilka zakończeń.

-A WOMAN’S LOT: „Kickstarter DLC", gracze mogą kierować kobiecą postacią, której towarzyszy pies. Rok 1403, region Czech, położony w samym sercu Europy, bogaty w kulturę, srebro i ruiny zamków. Gra oparta jest na prawdziwej historii - historii królów, spadkobierców, królestwa, oblężeń zamków i krwawych walk.

Rozwścieczony przyrodni brat Wacława, Zygmund, więzi go i najeżdża na kraj wraz ze swoją konkretną armią. Niestety, pośród tego chaosu, cierpi twoja postać, Henryk. Bezlitosna armia niszczy twój dom i zabija całą twoją rodzinę, a ty jesteś jedynym, któremu udało się ujść z życiem.

Właśnie w tym momencie inicjuje się twoja droga zemsty. Podziwiaj szczegółową rekonstrukcję piętnastowiecznego krajobrazu. Walcz bronią, która była stosowana przez rycerzy. Weź udział w epickich bitwach historycznych i oblężeniach zamków, które miały miejsce w Europie Środkowej.

Rozpoczynasz swoją przygodę jako skromny syn kowala, który jako jedyny przeżył okrucieństwo napaści na swój dom i rodzinę. Po tym jak twoje życie zostało wywrócone do góry nogami, poprzysięgasz zemstę na oprawcach.

Przygotuj się na niesamowitą podróż przez zrekonstruowany w najdrobniejszych szczegółach krajobraz średniowiecznych Czech. Do twojej dyspozycji oddany zostaje świat nieograniczonych wprost możliwości: wykorzystuj swoją reputację i charyzmę do prowadzenia śledztwa i wpływania na mieszkańców okolicy tak, żeby ci prowadzili ciebie poprzez kolejne pojawiające się na twojej drodze zadania.

Możesz uciec się do swoich umiejętności dyplomatycznych lub swej siły fizycznej. Masz do swojej dyspozycji różne typy broni i narzędzi, będziesz brał udział w historycznych potyczkach, uczestniczył w oblężeniach zamków lub szkolił się w walce mieczem.

Droga, którą musisz przebyć jest pełna dylematów, nie za każdym razem zgodnych z prawem zadań, nieoczekiwanych zwrotów akcji, krwawych konfliktów i dużo więcej. Zadecyduj o sposobie w jaki chcesz, aby poznało cię otoczenie: możesz być miłosierny, wybaczać przeciwnikom lub poddać się w walce.

Możesz również siać postrach wśród okolicznych mieszkańców...