Miś Uszatek płynie kajakiem (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Miś Uszatek płynie kajakiem (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Miś Uszatek Płynie Kajakiem [kod aktywacyjny] PC klucz Steam
19.99
OleOle!
Miś Uszatek Płynie Kajakiem [kod aktywacyjny] PC klucz Steam
19.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:1C Company
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa angielska
Gatunek dla dzieci
Wersja cyfrowa

Opis

Wyślij twoje dziecko w niezapomnianą podróż z najszczególniej urodziwym misiem świata. Oparta na słynnej polskiej animacji, gra Miś Uszatek jest perfekcyjną rozrywką dla najmłodszych. Przygotowana przez doświadczone studio, Miś Uszatek płynie kajakiem łączy zabawną grę przygodową z niemałą dawką nauki, wyśmienitą dla młodych umysłów.

W tym epizodzie nasz główny bohater korzysta z błyskotliwej, wiosennej pogody i wyrusza na wycieczkę kajakami z jego przyjacielem Prosiaczkiem. Tam odkrywa, iż jest pewien problem z Panem Sumem, który zachowuje się odrobinę zbyt władczo, i trzeba dać mu lekcję uprzejmości.

podczas wycieczki, nasz bohater rozwiązuje niezliczone łamigłówki sprawdzające umiejętności matematyczne dzieci, koordynację oko-ręka, logiczne myślenie i spostrzegawczość. Atrakcyjna ręcznie malowana grafika, kojąca muzyka, zajmująca i wolna od przemocy historia zajmą twoje dziecko na długie godziny....