Monster Hunter World (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Monster Hunter World (PC) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-64%
Monster Hunter: World Gra PC CENEGA
89.90
MediaMarkt.pl
Monster Hunter: World [kod aktywacyjny] PC klucz Steam
249.00
RTV EURO AGD
Monster Hunter: World [kod aktywacyjny] PC klucz Steam
249.00
OleOle!

Parametry

Producent:Capcom
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 16+
Wersja cyfrowa

Opis

W Monster Hunter: World gracze wcielają się w rolę tytułowych myśliwych, którzy przyjmują zadania na wyśledzenie i upolowanie rozmaitych, nierzadko ogromnych potworów zamieszkujących tętniący życiem ekosystem gry, pełnym drapieżników i...

ich ofiar. Bohaterowie będą mogli użyć ulubioną broń z 14 najróżniejszych klas oraz szereg survivalowych narzędzi, dzięki którym będą mogli m.in. Przyciągać potwory do pułapek, a nawet napędzać przeciw sobie w zażartych pojedynkach.

W wydanym na platformie PC Windows Monster Hunter World powłoka fabularna nie odgrywa nad wyraz ważnej roli. Gracz wciela się w tytułowego łowcę potworów, którego zadaniem jest zbadanie nowo odkrytego kontynentu znanego jako „Nowy świat" i poznanie jego tajemnic, a także ubijanie coraz mocnojszych bestii w ramach realizacji kolejnych zleceń przyjmowanych w toku przygody.

Monster Hunter World oddaje do naszej dyspozycji rozległy otwarty świat, po którym możemy się poruszać zarówno na piechotę, jak i na grzbiecie okiełznanego wcześniej stwora. Przemierzanie różnych terenów uatrakcyjniają zmieniające się pory doby oraz możliwość wspinaczki na niektóre komponenty otoczenia.

Filarem rozgrywki nie jest jednak eksploracja, a eliminacja najróżniejszych bestii. Każdy adwersarz dysponuje indywidualnym zestawem potężnych i słabych stron – zwycięstwo na placu boju zagwarantuje zatem uważna obserwacja zachowań oponenta oraz opracowanie odpowiedniej taktyki działania z uwzględnieniem nie tylko jego słabości, lecz także topografii terenu i roślinności porastającej pole bitwy.

dzięki temu kiedy zajdzie taka potrzeba, możemy na przykład schować się w gęstej i wysokiej trawie. W dodatku kraina została zaprojektowana w taki sposób, by sprawiała wrażenie żywego ekosystemu, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, żeby napuścić na siebie dwie kreatury i w ten sposób osłabić lub nawet unicestwić cel misji bez wychodzenia z bezpiecznej kryjówki....