Mount & Blade (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mount & Blade (PC) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 158.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Mount & Blade II: Bannerlord - Wczesny Dostęp Gra PC KOCH MEDIA
158.00
MediaMarkt.pl
Mount & Blade II: Bannerlord Wczesny Dostęp
169.00
RTV EURO AGD
Mount & Blade II: Bannerlord Wczesny Dostęp
169.00
OleOle!

Parametry

Producent:Paradox Interactive
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek RPG

Opis

* Wczesny Dostęp oznacza wczesną wersję gry, która z czasem będzie ulepszana. Przyszłe aktualizacje będą instalowane automatycznie przez Steam.

** Data premiery może ulec drobnemu przesunięciu w związku z sytuacją epidemiczną.

*** Polska lokalizacja (napisy) zostanie dodana w późniejszym terminie wraz z automatyczną aktualizacją gry na platformie Steam.

OPIS GRY:

Rozbrzmiewają rogi i zlatują się kruki. Wojna domowa podzieliła imperium. Poza jego granicami powstają nowe królestwa. Chwyć miecz, przywdziej zbroję, wezwij popleczników i ruszaj do boju, aby zdobyć chwałę na polach bitew Calradii. Sięgnij po władzę i stwórz nowy świat na zgliszczach starego.

Mount & Blade II: Bannerlord to długo wyczekiwana kontynuacja cenionego połączenia symulatora średniowiecznej walki i gry RPG, Mount & Blade: Warband. Nowa odsłona linii, której akcja toczy się 200 lat przed wydarzeniami znanymi z poprzedniej, oferuje bogaty system walki i jeszcze bardziej szczegółowy świat Calradii. Bombarduj górskie warownie machinami oblężniczymi, zorganizuj sekretne przestępcze imperia w ciemnych uliczkach miast albo rzuć się w wir chaotycznych bitew – a wszystko po to, aby zdobyć władzę.

Wydanie pudełkowe Mount & Blade II: Bannerlord na PC zawiera specjalny dodatek na wyłączność – trzy dwustronne karty pokazujące główne frakcje Calradii.

parametry GRY:

  • Ruszaj po chwałę na pola bitewne Calradii, fikcyjnego, przeciętniewiecznego królestwa. Osiągnij pełnię władzy i na popiołach starego zbuduj nowy świat.
  • Odkrywaj, zwiedzaj i podbijaj olbrzymią krainę Calradii, zdobywając po drodze solidnych przyjaciół, ale i wrogów.
  • Graj w grę tak jak chcesz. Wytycz swoją własną drogę do potęgi i chwały w pełnym akcji, dynamicznym RPG z otwartym światem, gdzie każda rozgrywka to inna historia.
  • Wejdź na pole bitwy i doświadcz brutalności przeciętniewiecznych walk z udziałem setek jednostek obecnych jednocześnie na ekranie, z których każda ma własną nienaturalną inteligencję.