MouseCraft (PC) promocja 2021

jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:1C Company
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek logiczna
PEGI (wiek gracza) 3+
Wersja pudełkowa

Opis

Produkcja polskiego niezależnego studia Crunching Koalas jest pod wieloma względami unikatowa.
Jej najciekawszym aspektem jest pomysł na rozgrywkę - skrzyżowanie rozwiązań znanych z takich kultowych hitów jak Lemmings i Tetris.

Naszym zadaniem jest doprowadzić (całe i zdrowe!) laboratoryjne myszki do kolejnych kawałków sera. Na ich drodze znajduje się szereg zabójczych zagrożeń, a my musimy stworzyć bezpieczną ścieżkę umieszczając w optymalnych miejscach klocki tetrimino (tak, to te, które znacie z Tetrisa).

dodatkowo MouseCraft bezdyskusyjnie nie da się ukończyć w jeden wieczór, ponieważ twórcy przygotowali 80 poziomów. Można tu też dać upust kreatywności dzięki edytorowi plansz, a także podzielić się efektami naszej pracy z przyjaciółmi poprzez Internet.

Gra oferuje dodatkowo oryginalny klimat, rodem z serialu animowanego dedykowanego jednocześnie dla dzieci, jak i dla dorosłych. Poznajemy w niej w kota - szalonego naukowca, który pracuje nad sprzętówą napędzaną... Myszami. Daje to potencjał do wielu żartów i nietypowych sytuacji!

kryteria sprzętowe
PC System operacyjny: Windows XP SP3/ Vista SP2/ Windows 7 SP1 / Windows 8; Procesor: 1,6 GHz lepszy; Pamięć RAM: 1 GB; Dysk twardy: 1 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: min. 256 MB VRAM, zgodna z OpenGL 2.0 udoskonalona; Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX Mac System operacyjny: OSX 10.6 albo nowszy;