Necropolis Brutal Edition (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Necropolis Brutal Edition (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 26.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
HEREBRAINED SCHEMES Seria Dobra Gra Plus: Necropolis Brutal Edition
26.99
Neonet.pl
Necropolis brutal edition
29.90
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Techland
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
Wersja cyfrowa
Tryb Multiplayer tak

Opis

Diaboliczna krypta czeka!
Staw czoła swojemu przeznaczeniu w aktywnej i uzależniającej grze akcji. Poznaj tajemnicę szalonego arcymaga Abraxisa, przemierzając przez nieustanie zmieniający się, śmiertelnie niebezpieczny labirynty NECROPOLIS. Zbierz drużynę śmiałków albo walcz w pojedynkę. Udaj się w heroiczną podróż zagłębiając się coraz głębiej w otchłaniach plugawego lochu. Walcz o przetrwanie, buduj i odkrywaj nowe sekrety. Czy odnajdziesz wyjście. NECROPOLIS: BRUTAL EDITION to wzbogacona wersja gry z grywalną klasą postaci The Brute i zupełnie nową mapą The Black Forest.

NECROPOLIS to proceduralnie generowany, istotnie mroczny świat. Śmierć w tej krainie to zaledwie początek, a każda rozgrywka jest zawsze inna!

Zmierz się z hordami demonów, których jedynym celem jest Twoja śmierć. Opanuj potęgę mrocznych mocy i antycznych run, jednak kiedy inne środki zawiodą, sięgnij po rozwiązania siłowe – topór i miecz! Walcz u boku przyjaciół w rozgrywce do 4 graczy. Wspólnie odkryjecie nowe zadnia, łupy i przeciwników. Zostań najpotężniejszym łotrem jaki przemierzał NECROPOLIS!


kryteria sprzętowe

PC:
- System operacyjny 64-bitowy Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10
- Procesor: Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17GHz albo AMD Phenom II X2 555 3.2GHz
- Pamięć RAM: 4 GB
- Karta graficzna: NVIDIA GeForce 630 GT lub AMD Radeon HD 6670 I DirectX 9.0c
- Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
- Napęd: DVD-ROM