Need for Speed Heat (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Need for Speed Heat (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 158.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Need for Speed Heat Gra PC ELECTRONIC ARTS
158.00
MediaMarkt.pl
EA Need for Speed Heat PC
191.72
Neonet.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe

Opis

PRZEDSPRZEDAŻ ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY typową Edycję Need for Speed™ Heat i otrzymaj Mitsubishi Lancer Evolution X z edycji K.S. Jako samochód startowy. KLUCZOWE FUNKCJE Zaryzykuj i sięgnij po zwycięstwo – Za dnia ustaw się na linii startu w Speedhunter Showdown, walcząc o nagrody w wyścigach, drifcie i wydarzeniach pobocznych.

Następnie poznaj smak nocnego życia, uczestnicząc w nielegalnych wyścigach, aby podnieść swoją reputację. Uważaj tylko na policję, ponieważ gdy zachodzi słońce nie tylko Ty łamiesz zasady. Emocje nigdy Cię nie opuszczą – ryzyko sprawi, iż krew w twoich żyłach popłynie szybciej.

Bądź niepokorny i zdobądź sławę Jeszcze więcej opcji personalizacji twojej linii samochodów, jak także specyficznego stylu za kółkiem. Teraz nic Cię nie powstrzyma. Wyróżnij się i spraw, by wszyscy wiedzieli, z kim mają do czynienia.

A to oznacza w dodatku podkręcenie twoich wozów: poprawiaj osiągi i sterowność samochodu, żeby pasowały do twojego stylu, a następnie stwórz ekipę z kumplami z sieci i ruszaj na ulice Palm City, aby siać chaos.

A gdy ktoś spróbuje cię zatrzymać… wtedy zacznie się prawdziwa zabawa. Ochłoń przez chwilę Za dnia musisz uważać, aby nie wkurzyć patrolujących ulice Palm City gliniarzy. Po zmroku jednak zasady się zmieniają, a do gry wkraczają skorumpowane oddziały.

teraz siedzą Ci na ogonie i polują na twoje wozy. Skorumpowany glina Zapoznaj się z fabułą i staw czoła dowódcy sił uderzeniowych, porucznikowi Mercerowi, który za brudne pieniądze przeprowadza operacje wymierzone w wyścigi i przejmuje samochody dla zysku.

Musisz się ścigać pod bacznym okiem Mercera, by obnażyć jego ciemne interesy i mieć szansę na przetrwanie i dostanie się do elity wyścigów ulicznych....