PARANOIA Happiness is Mandatory (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem PARANOIA Happiness is Mandatory (PC) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-91%
Paranoia: Happiness Is Mandatory Gra PC CDP.PL
9.99
MediaMarkt.pl
Paranoia: Happiness is Mandatory PC
109.00
RTV EURO AGD
Paranoia: Happiness is Mandatory PC
109.00
OleOle!

Parametry

Producent:BigBen
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja pudełkowa

Opis

Pokieruj czwórką Rozprawiaczy o wątpliwej lojalności, która słucha (z zasady) rozkazów Komputera, paranoidalnej i irracjonalnej sztucznej inteligencji. Alpha Complex jest kierowany przez wszechwiedzący komputer, który dba o szczęście obywateli, a tobie zleca spalenie laserem zdrajców.

Zachowaj czujność! Zdrajcy są wszędzie. Nie ufaj nikomu! Kwestionowanie dobrodziejstw komputera - jest zdradą! Dostęp do nieuprawnionych danych - jest zdradą! Odmowa wypicia codziennej dawki napoju szczęścia - jest zdradą!

Nie pozwól zniszczyć zdrajcom Komputer i genialny styl życia obywateli Alpha Complex! - Retro-futurystyczny świat pełen cudownych i jednocześnie zabójczo groźnych technice, - Stwórz 4-osobową ekipę Rozprawiaczy pracujących dla Komputera, - Wybierz specjalizacje spośród 9 dostępnych, - unikalny system progresji przez klonowanie (ginąc, czynisz postępy!), - System walki taktycznej z aktywną pauzą, inspirowaną tradycyjnymi grami cRPG, - Oryginalni przeciwnicy, w szczególności zepsute roboty, zadziorne maszyny do napojów i niesprawne klony....