Park Beyond Impossified Collectors Edition PL (PC) (3391892019759) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Park Beyond Impossified Collectors Edition PL (PC) (3391892019759) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 469.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Park Beyond Edycja Impossifield Gra na PC
469.00
RTV EURO AGD
Park Beyond Edycja Impossifield Gra na PC
469.00
OleOle!

Parametry

Producent:Cenega
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek strategia

Opis

Edycja zawierająca:

 • Grę (kod Steam)
 • Figurkę na biurko: Omnicart.
 • ekskluzywne pudełko kolekcjonerskie pokazujące naszego ukochanego showmana Phila.
 • 52-stronicowy artbook. Zanurz się głęboko w świat Parku Beyond z nigdy wcześniej niewidzianymi wizualizacjami. Dowiedz się więcej o przejażdżkach, postaciach i narzędziach.
 • ekskluzywny dwustronny plakat A3 ukazujący dzieła sztuki Park Beyond.
 • Smycz i odznakę dla pracowników z uniwersum Park Beyond.
 • wytworny SteelBook® pokazujący projekt diabelskiego młyna.
 • Fizyczną i cyfrową ścieżkę dźwiękową Park Beyond skomponowaną poprzez Oliviera Derivière’a. Daj się oczarować różnorodnym gatunkom muzycznym odpowiadającym najróżniejszym tematom obecnym w grze.
 • komplet trzech pocztówek o wymiarach 10x15cm, które przedstawiają kierunek artystyczny Park Beyond.
 • komplet 6 ekskluzywnych naklejek z kolorowego uniwersum Park Beyond.
 • Kolekcjonerską zawartość uzupełniającą: pakiet BEYOND SEAS zawierający 10 komponentów dekoratywnych, takich jak piracka flaga, armata i animatronika piratów, dzięki czemu możesz wprowadzić piracką atmosferę Ahoj do swojego parku!
 • komplet bonusowy Deluxe: ZOMBEYOND Impossification Set zawierający:

o Jedną trasę kolejki i jej amożliwość - Spróbuj uciec przed apokalipsą ZOMBEYOND w ocalałym autobusie Zombie Outbreak!

o Dodatkowy sklep - Zaopatrz się w zapasy na apokalipsę ZOMBEYOND w nowym sklepie dla ocalałych.

o Trzy animatorki - Zombiaki wkraczają do Twojego parku dzięki tym przerażającym animatorkom!

o Ponad 30 części dekoratywnych, takich jak animatronika zombie, helikoptery, ławki, radioaktywne beczki i wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć najszczególniej przerażający park o tematyce zombie!

 • Przepustkę Sezonową, która pozwoli Ci dostać 3 nadchodzące DLC.

o Dodatkowa zawartość Przepustki Sezonowej: Coaster Car Set dająca dostęp do zestawu pięciu ekskluzywnych skórek samochodów.

Zamów w przedsprzedaży,w dodatku dostać:

 • 2 kolejki parterowe
 • 1 sklep
 • 5 animatorów
 • 30+ ozdobnych części

W Park Beyond możesz stworzyć park swoich marzeń i nie powstrzyma cię przed tym choćby grawitacja!

Dwa ekscytujące tryby zapraszają równocześnie weteranów gatunku, jak i nowicjuszy do kreatywnego budowania i dekorowania swoich parków, sklepów i rollercoasterów i do zarządzania potrzebami rozmaitych grup docelowych.

Tryb kampanii:

Dzięki ośmiu porywającym misjom w trybie kampanii fabularnej nowicjusze będą mogli nauczyć się podstaw budowania i zarządzania parkiem rozrywki. Weterani natomiast będą mogli śledzić dziwaczne przygody Phila i jego zespołu, zmagającego się z bezwzględnym biznesmenem Hemlockiem.

Wciel się w nowo zatrudnionego architekta-wizjonera, pomóż swej firmie i projektuj wykręcone parki rozrywki. Połącz siły z: Philem, entuzjastycznym weteranem parku; Izzy, surową, lecz dobroduszną kierowniczką; Sofią, inżynierką, która ożywi twoje kolejki; uzależnioną od adrenaliny Blaize i Alexem, inspektorem ds. Bezpieczeństwa. Razem wprowadźcie staromodne parki Phila w nową, złotą erę.

zniewalaj swoich gości, a jeśli chcesz, uczyń niemożliwe realnym dzięki amożliwościom – ulepszeniom, które przeniosą uwielbiane i prawidłowo wszystkim znane klasyki parków rozrywki na kolejny poziom. Twórz zapierające dech w piersiach kolejki, korzystając z funkcji przeciągnij i upuść,, a także rzuć wyzwanie grawitacji, sięgając po amożliwe moduły, takie jak armata czy wyrzutnia.

Karuzele i rollercoastery nie wystarczą. Spraw, aby twój park osiągnął finansową niezależność! Buduj sklepy i amożliwij je,powiększać zyski. Śledź trendy i kontroluj ceny, żeby przyciągnąć więcej gości. Zatrudniaj personel i zarządzaj nim, miej oko na mapki analityczne, sprawdzaj opinie gości i dostosowuj atrakcje do ich potrzeb, żeby twój park stał się niezapomnianym przeżyciem dla wszelkich grup docelowych – tylko wtedy odwiedzający będą kupować drogie pamiątki. Sukces zależy od twojej kreatywności i zdolności zarządzania!

Tryb piaskownicy:

Poczuj swobodę w trybie piaskownicy. Wyznaczaj własne wyzwania i cele w trybie piaskownicy. Wśród 14 przystępnych map odnajdziesz Park Odkryć – najlepsze miejsce do szybkiego opanowania podstaw gry – a także 13 innych barwnych map osadzonych w 4 przeróżnych biomach.

Jeśli zależy ci na uwolnieniu swej kreatywności, wybierz opcję nieskończonych funduszy i stwórz park, który będzie zapierał dech w piersiach! Dzięki innowacyjnemu edytorowi kolejek i amożliwym modułom możesz stworzyć rollercoaster swych marzeń – realistyczny lub zupełnie zwariowany! Korzystaj z obiektów modułowych i komponentów scenerii,dopasować każdą atrakcję albo nawet stworzyć ją od podstaw tak, by pasowała do twojej wizji. Obudź w sobie kreatywność! Podziel się ze wszystkimi swym dziełem albo pobierz prace innych i użyj je w swym parku.

Jeśli jednak chcesz sprawdzić się w zarządzaniu, możesz uatrakcyjnić rozgrywkę, wybierając swoje główne cele, mapę i określając swój budżet. Jeśli brakuje ci pieniędzy, możesz zaciągnąć pożyczkę albo podnieść ceny w parku. By podejmować najkorzystniejsze decyzje, zawsze miej na oku opinie gości, panujące trendy i obecny stan parku. Nie zapomnij zarządzać personelem. Możesz np. Zwolnić jakiegoś animatora lub zmniejszyć jego wynagrodzenie. Jednak uważaj, bo w efekcie możesz skończyć ze znudzonymi gośćmi, co oznacza mniejszy zysk. Zarządzanie może być bardziej niełatwe, aniżeli myślisz, ale jeśli ci się powiedzie, twoi zadowoleni goście będą kupować drogie pamiątki, dzięki temu osiągniesz wysoki wskaźnik dochodowości.