Patrician 4 (PC) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Patrician 4 (PC) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 35.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Gra PC Patrician IV: Rise of a Dynasty wersja cyfrowa DLC- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
35.99
Sferis.pl
Patrician IV Gold (PC) KLUCZ
37.90
konsoleigry.pl
Gra PC Patrician IV wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
49.99
Sferis.pl
Gra PC Patrician IV Gold Edition wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
71.99
Sferis.pl

Parametry

Producent:CD Projekt
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek strategia
PEGI (wiek gracza) 12+
Wersja pudełkowa

Opis

Gra Patrician IV to kontynuacja cenionej przez graczy serii, która sprzedała się w ponad dwóch milionach egzemplarzy na całym świecie. Wciel się w rolę ambitnego kupca i wspinaj się po szczeblach kariery, aby stać się władcą kwitnącego imperium handlowego. Późne średniowiecze w Północnej Europie to czas, w którym handlem można było osiągnąć niemało co dzięki szlachetnemu urodzeniu, religijnej pozycji czy politycznym kontaktom. Gra Patrician IV ma realistyczny system handlu bazujący na modelu podaży i popytu. Dzięki niemu gracze mogą wytwarzać swoje imperium handlowe, wyruszać w dalekie morskie wyprawy, formować szlaki handlowe z innymi miastami hanzeatyckimi czy negocjować lepsze ceny na dobra. Bitwy morskie uzupełniającą dawkę emocji, gdy gracze zmuszeni są odpierać ataki piratów i innych graczy.

właściwości artykułu:
  • Stań się mocnym kupcem - buduj swoją pozycję, rozszerzając sławę i obfitość. Zmieniaj minimalne wioski w prężne metropolie pod twoją kuratelą.
  • Kompletna symulacja strategiczna - balansuj pomiędzy konfliktami interesów, twórz szlaki handlowe, wpływaj na polityczne zawirowania, wystrzegaj się zarazy, złej pogody, piratów i chciwych możnowładców.
  • Stwórz imperium - konstruuj budynki i zatrudniaj robotników, stymulując wzrost popytu na dobra, jednocześnie te zwykłe jak i ekskluzywne.
  • Walcz na morzach i oceanach - chroń swoją flotę przed atakami piratów w realistycznych i ekscytujących bitwach morskich.
  • Powalający wizualnie nowy silnik graficzny świetnie demonstrujący przeciętniewieczne metropolie, takie jak Londyn, Kolonia czy Bergen.
  • przychylny interfejs i rozgrywka - sprawdź w pełni nowy interfejs użytkownika, dzięki któremu od Patrician IV nie sposób się oderwać.

Patrician IV: Rise of a Dynasty
to oficjalny dodatek do strategii Patrician IV. Rozszerza on podstawową wersję gry o tryb kooperacji dla maksymalnie czterech użytkowników, którzy mogą rywalizować między sobą za pośrednictwem internetu lub sieci LAN w sześciu nowych misjach umiejscowionych w ośmiu nowych miastach.