Pro Evolution Soccer 2018 (PC) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Pro Evolution Soccer 2018 (PC) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 45.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
Gra Pro Evolution Soccer 2018 Premium (PC)
45.00
Quicksave
-43%
Gra PC Pro Evolution Soccer 2018 (Edycja Standardowa) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
45.00
ELECTRO.pl
-43%
Gra PC Pro Evolution Soccer 2018 (Edycja Premium) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
45.00
ELECTRO.pl
-43%
Gra PC Pro Evolution Soccer 2018 (Edycja Standardowa)
45.00
Media Expert
-43%
Gra PC Pro Evolution Soccer 2018 (Edycja Premium)
45.00
Media Expert
Gra Pro Evolution Soccer 2018 Standard (PC)
77.00
Quicksave
Zegarek TECHLAND Pro Evolution Soccer 2018
79.00
Media Expert

Parametry

Producent:Techland
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa angielska
Gatunek sportowa
Wersja pudełkowa

Opis

najistotniej realistyczna gra o piłce nożnej z największymi zmianami od dekady!
Tegoroczna edycja przynosi największe zmiany w linii w przeciągu ostatniej dekady, wyznaczając nowy standardy współczesnej gry piłkarskiej. Praktycznie każdy składnik gry doczekał się zmian – od samej mechaniki rozgrywki, usprawnień w oprawie (to najładniejsza gra piłkarska jaka kiedykolwiek powstała), poprzez dodatkowe tryby gry, po silniejszą integrację z PES League pod kątem rozgrywek e-sportowych. Tegoroczna edycja jest odpowiedzią na ostatnie trzy lata współpracy z fanami kolekcji, oferując najmocniej zbalansowane tempo rozgrywek pod kątem taktycznej gry kombinacyjnej. Ogromne usprawnienia dotyczą zwłaszcza wersji PC, która w tym roku osadzona jest na tym samym silniku co PlayStation 4 i Xbox One i ukazuje się co najmniej tak poprawnie, jak na nowych konsolach.

Nowości w mechanice
strategiczny drybling, kontekstowe zasłanianie piłki ciałem i Real Touch+, rozwinięcie nowej mechaniki przyjęć z zeszłego roku (zawodnicy reagują na otrzymywanie piłki przy użyciu dopuszczalnych części ciała, takich jak klatka piersiowa, głowa i nogi, żeby przejąć kontrolę nad podaniem w zależności od wysokości i prędkości przychodzącej piłki)

Fantastyczna oprawa

REAL Capture System przynosi pokaźnie bardziej różnorodne, jednostkowe sposoby poruszania się, układania do strzału i podawania piłki, jeszcze bardziej zbliżone do rzeczywistości. Ponad 20 000 części zastosowanych do odwzorowania znanych stadionów (murawa, tunele, a nawet okolice obiektów)

Usain Bolt i Diego Maradona
Obydwie gwiazdy dołączyły do grona ambasadorów PES i zostały odwzorowane w grze. Najszybszy człowiek świata po raz pierwszy pojawia się w roli piłkarza – nie bez przyczyny. Usai Bolt zawsze marzył o grze w piłkę, teraz kończy karierę sprinterską i rozpoczyna trenować z Borrussią Dortmund!

Bliskie partnerstwo i cross promocja z wielkimi klubami
jak FC Barcelona, Borussia Dortmund, czy Liverpool. Świeże tryby: m.in. Co-op 2v2 i 3v3, powrót lubianego przez wielbicieli Meczu Losowej Selekcji, nowy system transferowy i wywiadami z zawodnikami, duża intergacja z PES League (także myClub!) pod kątem e-sportu


Pre-order / Edycja Kolekcjonerska

Edycja PREMIUM gromadzi:
- Usain Bolt - agent do myClub
- UEFA Champions League - agent do myClub
- Agent partnerski drużyny, 4x agenci początkowi, 10 000GP x 10 tygodni
- luksusowe karty UEFA Champions League z linii 2017/18