Pro Evolution Soccer 2018 (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Pro Evolution Soccer 2018 (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-44%
Pro Evolution Soccer 2018 Edycja Premium Gra PC TECHLAND
89.70
MediaMarkt.pl
KONAMI PC PES 2018 Standard
159.02
Neonet.pl

Parametry

Producent:Techland
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa angielska
Gatunek sportowa
Wersja pudełkowa

Opis

najistotniej realistyczna gra o piłce nożnej z największymi zmianami od dekady!
Tegoroczna edycja przynosi największe zmiany w linii w przeciągu ostatniej dekady, wyznaczając nowy standardy współczesnej gry piłkarskiej. Praktycznie każdy składnik gry doczekał się zmian – od samej mechaniki rozgrywki, usprawnień w oprawie (to najładniejsza gra piłkarska jaka kiedykolwiek powstała), poprzez dodatkowe tryby gry, po silniejszą integrację z PES League pod kątem rozgrywek e-sportowych. Tegoroczna edycja jest odpowiedzią na ostatnie trzy lata współpracy z fanami kolekcji, oferując najmocniej zbalansowane tempo rozgrywek pod kątem taktycznej gry kombinacyjnej. Ogromne usprawnienia dotyczą zwłaszcza wersji PC, która w tym roku osadzona jest na tym samym silniku co PlayStation 4 i Xbox One i ukazuje się co najmniej tak poprawnie, jak na nowych konsolach.

Nowości w mechanice
strategiczny drybling, kontekstowe zasłanianie piłki ciałem i Real Touch+, rozwinięcie nowej mechaniki przyjęć z zeszłego roku (zawodnicy reagują na otrzymywanie piłki przy użyciu dopuszczalnych części ciała, takich jak klatka piersiowa, głowa i nogi, żeby przejąć kontrolę nad podaniem w zależności od wysokości i prędkości przychodzącej piłki)

Fantastyczna oprawa

REAL Capture System przynosi pokaźnie bardziej różnorodne, jednostkowe sposoby poruszania się, układania do strzału i podawania piłki, jeszcze bardziej zbliżone do rzeczywistości. Ponad 20 000 części zastosowanych do odwzorowania znanych stadionów (murawa, tunele, a nawet okolice obiektów)

Usain Bolt i Diego Maradona
Obydwie gwiazdy dołączyły do grona ambasadorów PES i zostały odwzorowane w grze. Najszybszy człowiek świata po raz pierwszy pojawia się w roli piłkarza – nie bez przyczyny. Usai Bolt zawsze marzył o grze w piłkę, teraz kończy karierę sprinterską i rozpoczyna trenować z Borrussią Dortmund!

Bliskie partnerstwo i cross promocja z wielkimi klubami
jak FC Barcelona, Borussia Dortmund, czy Liverpool. Świeże tryby: m.in. Co-op 2v2 i 3v3, powrót lubianego przez wielbicieli Meczu Losowej Selekcji, nowy system transferowy i wywiadami z zawodnikami, duża intergacja z PES League (także myClub!) pod kątem e-sportu


Pre-order / Edycja Kolekcjonerska

Edycja PREMIUM gromadzi:
- Usain Bolt - agent do myClub
- UEFA Champions League - agent do myClub
- Agent partnerski drużyny, 4x agenci początkowi, 10 000GP x 10 tygodni
- luksusowe karty UEFA Champions League z linii 2017/18