Railway Empire (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Railway Empire (PC) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
KALYPSO RAILWAY EMPIRE PC
119.99
Neonet.pl
Railway Empire Complete Collection Gra PC KOCH MEDIA
158.00
MediaMarkt.pl
Railway Empire - E45129- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
179.99
Sferis.pl

Parametry

Producent:Gaming Minds
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek strategia
PEGI (wiek gracza) 3+
Wersja pudełkowa

Opis

OPIS GRY:
Stany Zjednoczone, 1830: "Nowy Świat" jest w fazie rozkwitu. Przemysł kwitnie, a celem wyścigu jest stworzenie najbardziej dominującego i konkretnego imperium kolejowego w całej Ameryce Północnej. Nadszedł czas, aby przemyśleć i wyprzedzić konkurentów, prowadząc swoją producenta w XX wieku!

W Railway Empire stworzysz rozbudowaną i rozległą sieć kolejową, kupisz ponad 40 różnych pociągów modelowanych w niezwykłych szczegółach, a także kupisz lub zbudujesz stacje kolejowe, budynki konserwacyjne, fabryki i atrakcje turystyczne, żeby utrzymać swoją sieć podróżniczą przed konkurencją. Będziesz również musiał zatrudnić pracowników i zarządzać nimi, jeśli chcesz zapewnić efektywną obsługę pociągów, a jednocześnie rozwijać ponad 300 technologii, począwszy od ulepszeń mechanicznych, przez same pociągi, a skończywszy na infrastrukturze miejsc pracy i progresywnych udogodnieniach, w miarę postępów w pięciu erach innowacji technologicznych. Jednak nie możesz po prostu stwarzać i badać w trakcie swojej drogi na szczyt - konkurencja nigdy nie śpi, więc by utrzymać swoją firmę na torze, musisz przetrwać nawet z trzema innymi cwanymi potentatami.dostać się na szczyt, być może będziesz musiał uciec się do bardziej podstępnej taktyki, gdy będziesz atakował i sabotował swych przeciwników poprzez rajdy iszpiegostwo przemysłowe.

Railway Empire Complete Collection posiada podstawową grę, wszystkie dodatki (Mexico, The Great Lakes, Crossing the Andes, Great Britain & Ireland, Germany, France, Northern Europe, Down Under) i wszystkie aktualizacje.

parametry GRY:

  • Wykorzystaj możliwości gospodarcze Stanów Zjednoczonych w rozbudowanej kampanii, pracując krok po kroku od wybrzeża do wybrzeża na tym wielkim kontynencie.
  • Poprowadź swoje Imperium Kolejowe do sukcesu, wytwarzając kompleksową sieć kolejową i optymalizując transport pasażerów, a także towarów.
  • Pokonaj wyzwania i zadania w najróżniejszych scenariuszach albo twórz świetną sieć kolejową bez żadnych ograniczeń w trybie budowlanym.
  • Ponad 40 autentycznych, historycznych lokomotyw i ponad 30 przeróżnych wagonów.
  • Zainwestuj w ponad 300 nowych technologii w pięciu różnych epokach, by osiągnąć postęp i zmaksymalizować potencjał Twojej sieci kolejowej.
  • Rywalizuj z maksymalnie trzema innymi firmami, dodatkowo przy pomocy sabotażu wysyłając bandytów i szpiegów.
  • Funkcja Ride Along pozwala eksplorować twoją sieć kolei i scenerię z pierwszoosobowej perspektywy maszynisty.