Resident Evil 2 (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Resident Evil 2 (PC) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-61%
Resident Evil 2 Gra PC CENEGA
109.00
MediaMarkt.pl
Resident Evil 2 [kod aktywacyjny] PC klucz Steam
239.00
RTV EURO AGD
Resident Evil 2 [kod aktywacyjny] PC klucz Steam
239.00
OleOle!
Resident Evil 2 - Edycja Deluxe [kod aktywacyjny] PC klucz Steam
279.00
RTV EURO AGD
Resident Evil 2 - Edycja Deluxe [kod aktywacyjny] PC klucz Steam
279.00
OleOle!

Parametry

Producent:Capcom
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek strzelanina
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja cyfrowa

Opis

Gra PC Resident Evil 2

Gra Resident Evil 2, pierwotnie wydana w 1998, jedna z najszczególniej ikonicznych i rozpoznawalnych gier wszech czasów, powraca w odświeżonej wersji na konsole nowej generacji. Resident Evil 2 zaoferuje graczom świeże spojrzenie na klasyczną sagę survivalego horroru w innowacyjnej i dopracowanej, a równocześnie mrożącej krew w żyłach oprawie audiowizualnej.

Resident Evil 2 arcydzieło, które zdefiniowało gatunek survivalowego horroru, powraca! Gra została w całości przebudowana, aby jak najbardziej pogłębić opowiadaną historię. Dzięki wykorzystaniu zastrzeżonego przez Capcom silnika RE Engine, Resident Evil 2 zaoferuje świeże spojrzenie na tę tradycyjną sagę: niezwykle realistyczne efekty wizualne, wciągający a jednocześnie przerażający dźwięk towarzyszący rozgrywce. Nowością będzie kamera zza ramienia bohatera, a także szereg modyfikacji mechaniki rozgrywki w stosunku do pierwowzoru.

W grze Resident Evil 2 powróci tradycyjna akcja, pełna napięcia eksploracja i elementy logiczne czyli wszystko, co definiuje całą serię Resident Evil. Gracze dołączą do nowojorskiego oficera policji, Leona Kennedy'ego i studentki college'u Claire Redfield. Ich losy połączył katastrofalny wybuch w Raccoon City, który przekształcił populacje miasta w zabójcze zombie. Równocześnie Leon, jak i Claire mają osobne scenariusze rozgrywki, dzięki temu gracze mogą zaznać historii z perspektywy obu bohaterów. Los ulubionych przez miłośników postaci, które aby przetrwać i dotrzeć do sedna tego, co kryje się za przerażającym i katastrofalnym w skutkach atakiem na miasto, leży w rękach graczy, Czy uda im się przeżyć?

cechy gry Resident Evil 2:

  • Nowa odsłona mrożącego krew w żyłach horroru bazując na oryginalnej wersji gry z 1998 roku, Resident Evil 2 został w całości przebudowany, oddając w ręce graczy jeszcze bardziej przerażającą historię.
  • całkowicie nowa perspektywa nowy widok zza ramienia postaci i zmodernizowany system sterowania zapewnią nowocześniejszy sposób na przeżycie tradycyjnego horroru. Gra zaoferuje w dodatku graczom nostalgiczną rozgrywkę dzięki dwóm tradycyjnym modom z wersji gry z 1998 roku.
  • Przerażająca, realistyczna oprawa graficzna dzięki wykorzystaniu zastrzeżonego poprzez Capcom silnika RE Engine, gra ma niesamowicie realistyczną oprawę graficzną w rozdzielczości 4K. Przemierzając korytarze Departamentu Policji w Raccoon City (RPD), gracze będą otoczeni poprzez mroczne i klimatycznie oświetlone lokacje.
  • Stań twarzą w twarz z hordą zombie te kreatury zostały ożywione w przerażająco realistycznym stylu ich zgniłe ciała reagują natychmiastowo na otrzymane obrażenia, prezentując powstałe w wyniku postrzelenia rany. W walce każdy pocisk będzie na wagę złota.
  • Kultowa kolekcja włącz się w szaloną walkę z wrogami, badaj ciemne i groźne korytarze, rozwiązuj zagadki, aby zyskać dostęp do nowych obszarów, zbieraj i wykorzystuj przedmioty poukrywane na lokacjach. Postaraj się przeżyć w tej w przerażającej, nieustającej walce.
  • zobacz ulubione postacie w zupełnie nowym świetle dołącz do funkcjonariusza policji, Leona S. Kennedy'ego w jego pierwszym dniu pracy i studentki Claire Redfield, szukającej swojego brata pośród straszliwej epidemii zombie.
  • Wejdź w niedoświadczone buty obu bohaterów rozegraj dwie najróżniejsze kampanie zarówno dla Leona, jak i Claire i przejrzyj historię z perspektywy obu bohaterów.