Sherlock Holmes The Devil's Daughter (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sherlock Holmes The Devil's Daughter (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-81%
Sherlock Holmes The Devil’s Daughter Gra PC BIG BEN
29.99
MediaMarkt.pl
Sherlock Holmes and the Devil's Daughter - K00608- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
159.99
Sferis.pl

Parametry

Producent:BIGBEN
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 16+
Wersja pudełkowa

Opis

Gra nowa, w folii

Wersja językowa: polska
Gatunek: przygodowa / detektywistyczna
Kategoria wiekowa: 16+


Dziewiąta pełnoprawna odsłona modnej serii przygodowej, opowiadającej o przygodach najsłynniejszego detektywa wszechczasów, wykreowanego na kartach książek Sir Arthura Conan Doyle'a. Gra oferuje pięć zróżnicowanych zagadek, nieliniową fabułę kształtowaną poprzez wybory gracza, możliwość swobodnego poruszania się po ulicach wirtualnego Londynu i sekwencje, specyficzne dla gier akcji.

Fabuła gry przenosi nas klasycznie na ulice wiktoriańskiego Londynu, gdzie śledzimy kolejne przygody wykreowanego przez Sir Arthura Conan Doyle’a detektywa i jego nieodłącznego przyjaciela – Johna Watsona. Na rozwiązanie czeka zaś pięć różnorodnych i pełnych fabularnych zawiłości zagadek, w których nasi bohaterowie stawią czoła m.in. Mrocznym sekretom rodzinnym, a także przedstawicielom nieodgadnionego kultu.

Pod względem mechaniki, Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter na platformie PC Windows podąża w kierunku wyróznionym przez trzy ostatnie części linii, wytworzone z myślą nie tylko o graczach pecetowych, lecz i konsolowych. Gra oferuje więc możliwość luźnego poruszania się po ulicach Londynu, a z reguły przygodowe elementy rozgrywki, wymagające od graczy wysilenia szarych komórek, uzupełnione zostały sekwencjami standardowymi dla gier akcji. Zgodnie z najnowszymi trendami, fabuła gry jest nieliniowa i zmienia się dynamicznie, w zależności od wyborów podejmowanych w toku rozgrywki.