Sinking City (PC) promocja 2021

Cena137.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:BigBen
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja

Opis

DAY ONE EDITION Przytłaczająca atmosfera i historia inspirowana uniwersum H.P. Lovecrafta. Ogromny, otwarty świat, który możesz odkrywać pieszo, łodzią lub w stroju nurka. Każda sprawa może być rozwiązana na niemało przeróżnych sposobów, a także posiadać różnorodne zakończenia, wszystko zależy od twoich działań.

Arsenał broni pochodzącej z lat 20. XX w., którą możesz walczyć z przerażającymi potworami. Dbaj o swoje zdrowie psychiczne, tak, żeby odróżnić prawdę od szaleństwa. Pakied Detektywa [DLC] zestaw do pierwszej pomocy, przybornik, a także leki przeciwpsychotyczne Mapa Oakmont [dodatek fizyczny w pudełku] Zanurz się w mroczne odmęty niebezpiecznego detektywistycznego śledztwa inspirowanego prozą mistrza horroru H.P.

Lovecrafta The Sinking City jest grą przygodową i detektywistyczną osadzoną w otwartym świecie inspirowanym prozą mistrza horroru H.P. Lovecrafta. Gra wytworzona przez studio Frogwares – wielokrotnie nagradzanego za linię gier Sherlock Holmes.

Miasto Oakmont zostało nawiedzone przez powódź spowodowaną przez nadnaturalne moce. Jesteś detektywem, który przybywa do miasteczka, żeby odkryć prawdę o tym, co opanowało miasto i umysły jego mieszkańców....