South Park The Fractured But Whole (PC) promocja 2021

Cena99.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja pudełkowa

Opis

Gra PC South Park The Fractured But Whole

W spokojnym górskim miasteczku South Park pojawiło się mroczne zło. Jest jednak ktoś, kto mu się przeciwstawi - to drużyna superbohaterów, prowadzona poprzez nocnego mściciela, który zamierza zaprowadzić porządek w South Parku.

Dzieciaki po prostu się bawią, a Cartman koniecznie chce zmienić „Szopa i przyjaciół" w największą superbohaterską serię wszech czasów. Niestety, nikczemny Profesor Chaos realizuje swój złowrogi plan likwidacji „Szopa i przyjaciół". Bohaterowie muszą współpracować, by zwalczyć chaos i terror, które panują w mieście.

Twórcy serialu South Park, Trey Parker i Matt Stone, przedstawiają South Park™: The Fractured But Whole™, kontynuację gry South Park™: Kijek Prawdy™, zdobywcy 25 nagród branżowych.
Gracze znów wcielą się w postać Nowego. Jako najnowszy członek „Szopa i przyjaciół", musisz stworzyć własnego superbohatera, rozwinąć poziom złej sławy i użyć supermocy, aby ocalić South Park. Dopiero wtedy „Szop i przyjaciele" zajmą prawowite miejsce jako najwspanialsza drużyna superbohaterów w historii i podpiszą umowę na nakręcenie filmu, który przecież im się należy. W mieście ogarniętym chaosem, „Szop i przyjaciele" będą musieli powstać, by ocalić jego mieszkańców.

UJAWNIAMY POCHODZENIE BOHATERA
Każdy bohater od czegoś zaczynał. Jesteś kosmitą, cudem technologicznym czy genetycznie zmienionym mutantem? Stwórz swój własny, unikalny kostium, napisz historię swojego pochodzenia i wybierz specyficzne supermoce, by stać się bohaterem, którego to miasto potrzebuje.

GDY ZAPADA NOC, BOHATEROWIE POWSTAJĄ

W South Parku znajdziesz nie tylko nowe miejsca i postacie do odkrycia – po zapadnięciu zmroku zaczyna szerzyć się chaos i ożywa mroczny półświatek miasta. Nocą otwiera się zupełnie nowy świat, w którym twoje alter ego może skorzystać z oryginalnych mocy i ocalić miasto.

SUPERPRZYJACIELE, DO BOJU!
Zwerbuj choćby do 13 członków „Szopa i przyjaciół", takich jak Mysterion, Człowiek Latawiec czy sam niesławny Szop. Połącz swoje specjalne moce z bohaterami znanymi z „Szopa i przyjaciół",pousuwać wszelkich, którzy staną ci na drodze i pokonać mroczne moce, które pochwyciły cały South Park w swoje macki.

BULWERSUJĄCA PRZYGODA RPG
Zupełnie nowy, energiczny system walki, ukazuje świeże możliwości manipulacji czasem i przestrzenią na polu bitwy, a lepsze funkcje łupienia i wytwarzania dają ci wolność rozwoju i ulepszania swych mocy wraz z postępami w grze. Odnajduj łupy ukryte w całym miasteczku i korzystaj z receptur, aby wytworzyć własny sprzęt, który pomoże ci w walce.

REALISTYCZNY SOUTH PARK

Ta gorąco oczekiwana kontynuacja gromadzi ponad dwa razy tyle zawartości co South Park: Kijek Prawdy. South Park: The Fractured But Whole zostało tworzone, napisane, zagrane i wyreżyserowane przez Treya Parkera i Matta Stone’a, dzięki temu mamy do czynienia z realistycznym, interaktywnym światem South Parku – skandalicznym i bardzo zabawnym. Wszystko jest obszerniejsze, dłuższe i głębsze niżeli kiedykolwiek. Wpadnij do South Parku i baw się należycie.


wymogi sprzętowe

- System operacyjny: Windows 7
- Procesor: Core 2 Duo E4700 2.6GHz albo Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
- Pamięć RAM: 2 GB
- Karta graficzna: GeForce GT 720 v2 lub Radeon HD 7670 v2
- Dysk twardy: 12 GB wolnego miejsca
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
- Napęd: DVD-ROM

Uwaga! Powyższe kryteria sprzętowe nie pozostały potwierdzone poprzez producenta!