Spellforce 3 (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Spellforce 3 (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 101.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-46%
SpellForce 3: Fallen God - K01615- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
101.99
Sferis.pl
SpellForce 3 - K00312- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
189.99
Sferis.pl

Parametry

Producent:THQ
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek RPG
PEGI (wiek gracza) 12+
Wersja pudełkowa

Opis

Gra PC SPELLFORCE 3

SpellForce to połączenie gatunków strategii czasu rzeczywistego i RPG. W SpellForce 3 gracze odbywają podróż do korzeni kolekcji i zanurzają się w rozdarty wojną świat Eo,wziąć udział w wydarzeniach prowadzących do katastrofy, która miała miejsce przed akcją pierwszej i drugiej części gry. Sprawuj dowództwo nad oddziałami, wyposażaj i rozwijaj drużynę bohaterów, wzmacniaj armię, podbijaj kluczowe tereny, żeby poszerzać swoje terytorium, i bierz udział w przełomowych wydarzeniach, które doprowadzą do rytuału konwokacji.

Połączenie RPG i strategii: niepowtarzalny sposób rozgrywki łączący tradycyjne gatunki strategii i RPG.
komponenty strategii: Zarządzanie w skali makro (ogólnie pojęta strategia, zajmowanie terenu, zarządzanie dużymi grupami jednostek).

komponenty RPG: Zarządzanie drużyną bohaterów (umiejętności wszystkich postaci w drużynie mają przypisane skróty klawiszowe) w czasie bitew.

Tworzenie i personalizacja:
Zbierz drużynę bohaterów i wybieraj pomiędzy licznymi kompozycjami bogatych zestawów umiejętności.

Wzmacnianie armii i dowodzenie nią: Przygotuj oddziały i stocz bitwę wszech czasów. Korzystaj z szeregu możliwości strategicznych (takich jak ukształtowanie terenu, formacje oddziałów, widoczność czy zwiadowcy), których nie powstydziłby się Sun Zi.

Niezwykła historia:
Poznaj złożoną i wciągającą historię poprzedzającą wydarzenia, które doprowadziły do bezprecedensowego rytuału konwokacji.

rozmaity świat: Odkryj barwny świat Eo wraz z jego licznymi intrygami, tajemnicami skarbami.

obszerna kampania dla jednego gracza: Ponad 30 godzin rozgrywki, a nawet więcej, jeśli odkryjesz wszystkie sekrety, które studio Grimlore ukryło w świecie gry.

Tryb wieloosobowy:
Rozbudowany tryb wieloosobowy z różnymi stylami rozgrywki. Graj we współpracy z innymi graczami albo staw im czoło w bitwach.