Star Wars Jedi Ocalały Gra na PC (5030948124976) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Star Wars Jedi Ocalały Gra na PC (5030948124976) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 239.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Star Wars Jedi Ocalały Gra na PC
239.00
OleOle!
Star Wars Jedi Ocalały Gra na PC
239.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska

Opis

Gra Electronic Arts Star Wars Jedi: Ocalały PC Ciąg dalszy historii Poznaj dalszy ciąg historii Cala Kestisa w grze Electronic Arts Star Wars Jedi: Ocalały — przygodowej grze akcji z perspektywy trzeciej osoby opracowanej poprzez Respawn Entertainment we współpracy z Lucasfilm Games.

Fabuła tego nowego tytułu dla jednego gracza toczy się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Star Wars Jedi: Upadły zakon i demonstruje coraz bardziej rozpaczliwą walkę Cala w galaktyce pogrążającej się w mroku.

Zapędzonego przez Imperium na skraj galaktyki Cala otaczają nowe i znane zagrożenia. Cal, jako jeden z ostatnich Rycerzy Jedi, musi uporać się z najtrudniejszym okresem w historii galaktyki, lecz jak daleko zechce się posunąć, aby ochronić siebie, swoją załogę i dziedzictwo Zakonu Jedi? Kontynuuj podróż Cala Cal nie jest już padawanem i wyrósł na mocnego, niezależnego rycerza w grze Electronic Arts Star Wars Jedi: Ocalały.

Ze względu na wspomnienia, które nosi w sobie, i ciążące na nim oczekiwania całego Zakonu jego krucjata przeciw Imperium stała się jeszcze bardziej niebezpieczna. Zbliżają się mroczne czasy – otoczony przez nowych i znanych już wrogów Cal będzie musiał zdecydować, jak daleko chce się posunąć, by ocalić najbliższych.

Wykrocz poza swoje szkolenie Kinowy system walki powraca w grze Electronic Arts Star Wars Jedi: Ocalały z dodatkowymi zdolnościami mocy i nowymi stylami walki mieczem świetlnym. Połącz te umiejętności i broń w kreatywny sposób, żeby przygotować zróżnicowane strategie do starć z powiększonym gronem wrogów.

Sprytnie wykorzystaj ich solidne i słabe strony, a także swoje szkolenie, żeby pokonać przeciwników i rozwiązać zagadki, które napotkasz na swojej drodze. Eksploruj nieokiełznaną galaktykę Odkrywaj nowe planety i już znane pogranicza w grze Electronic Arts Star Wars Jedi: Ocalały, a razem z nimi niepowtarzalne biomy, wyzwania i wrogów.

Wykorzystaj nowe umiejętności, wyposażenie i zdolności, które pomogą ci skuteczniej eksplorować, walczyć i wędrować. Więcej obszarów do odkrywania i zakamarków poza ubitymi szlakami pozwoli sięgnąć po ukryte nagrody tym, którzy lubią zapuścić się za horyzont.