The Crew 2 (PC) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem The Crew 2 (PC) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
The Crew 2 PC
99.00
RTV EURO AGD
-43%
The Crew 2 PC
99.00
OleOle!
Gra PC The Crew 2
99.80
MediaMarkt.pl
UBISOFT The Crew 2 PC
174.47
Neonet.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 12+
Wersja pudełkowa

Opis

The Crew 2 PC

Najnowsza odsłona bezprecedensowej kolekcji The Crew, The Crew 2, demonstruje emocje związane z duchem amerykańskich sportów motorowych w jednym z najmocniej ekscytujących otwartych światów, jakie kiedykolwiek powstały.

Witamy w Motornation, ogromnym, przeróżnym, pełnym akcji i ładnym miejscu, nadzwyczajnym dla sportów motorowych w całych Stanach Zjednoczonych. Od wybrzeża do wybrzeża, zbierają się cztery rodziny sympatyków motoryzacji: kierowcy uliczni, terenowi, zawodowcy i freestylersi. Dołącz do nich w wysokooktanowych zawodach i zobacz się w różnorodnych dyscyplinach, z udziałem samochodów, motocykli, łodzi i samolotów. Szukasz wolności i chcesz odkrywać i podbijać USA tak, jak zechcesz? Możesz dzisiaj płynnie przełączać między pojazdami naziemnymi, wodnymi i powietrznymi i cieszyć się absolutnie unikatową rozgrywką we własnym stylu. Nagrywaj i udostępniaj każdą niesamowitą chwilę. The Crew 2 daje ci szansę na popisanie się umiejętnościami i zdobycie tytułu ostatecznego mistrza sportów motorowych.

RZUĆ WYZWANIE CZTEREM RODZINOM SPORTÓW MOTOROWYCH NA LĄDZIE, W WODZIE I POWIETRZU
Pal gumę w bocznych uliczkach Nowego Jorku albo ruszaj w teren i odkryj każdy cal znacznego Kanionu. Weź udział w wyścigach zawodowców i okiełznaj solidne fale w łodzi wyścigowej. Możesz też zakosztować freestylu i chwycić za drążek samolotu akrobatycznego, śmigając poprzez mgłę i chmury nad ośnieżonymi Górami Skalistymi. W bazie każdej rodziny odnajdziesz świeże pojazdy i poznasz unikalną kulturę i przystępne dyscypliny. Odkryj i dopracuj własny fason, zbieraj i personalizuj wymarzone pojazdy i bądź numerem jeden w całym Motornation.

błyskawicznie PRZEŁĄCZAJ między POJAZDAMI I CIESZ SIĘ STUPROCENTOWO PŁYNNĄ ROZGRYWKĄ
W The Crew 2 masz możliwość odkrycia całych Stanów Zjednoczonych i zdominowania rywali w niemal nieograniczonym świecie, produkowanym z myślą o sportach motorowych. Tu nie ma menu czy ekranów wczytywania. Po prostu płynnie przechodź z ulubionych samochodów do łodzi, a nawet samolotów wystarczy jedno naciśnięcie przycisku i skorzystanie z funkcji Fast Fav, aby odkryć pełny potencjał Motornation. Odwiedź Los Angeles w wymarzonym hipersamochodzie, przełącz na zwinny samolot akrobatyczny i wznieś się ponad drapacze chmur albo podziwiaj fantastyczne widoki nad Hollywood. Następnie przełącz na zwinną łódź wyścigową, odbij od brzegu i płyń po Oceanie Spokojnym wyszukasz tu sporo możliwości, zabawy i wyzwań.

UDOSTĘPNIAJ I LŚNIJ W POŁĄCZONYM ŚWIECIE
Świat The Crew 2 pozwala ci udostępniać najbardziej szalone i ekscytujące chwile, a także chwalić się umiejętnościami przed znajomymi i nie tylko. Wszystko, co osiągniesz, w zawodach albo w trakcie odkrywania otwartego świata, liczy się do postępów i rozszerza poziom sławy. Twoja rywalizacja o tytuł mistrza sportów motorowych jest monitorowana przez system LIVE Track, który zapisuje każde twoje osiągnięcie i wyświetla w grze jako rekord do pobicia dla znajomych. Dzięki opcji LIVE Replay, najciekawsze chwile są samoczynnie nagrywane i umieszczane w ciekawym videoklipie.

Najnowsza odsłona przełomowej linii, The Crew 2 demonstruje emocje związane z amerykańskimi sportami motorowymi w jednym z najistotniej błyskotliwych otwartych światów, jakie kiedykolwiek powstały. Dołącz do czterech przeróżnych rodzin sportów motorowych z całego kraju i przejrzyj swoje umiejętności w odmiennych dyscyplinach, z udziałem samochodów, motocykli, łodzi i samolotów. Ciesz się nieprzerwaną rywalizacją, eksploracją bez ograniczeń i pełną wolności, przełączając między pojazdami i wrażeniami w biegu. Nagrywaj wszystkie ciekawe chwile i udostępniaj je światu sława czeka na ciebie!