The Elder Scrolls Online Morrowind (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem The Elder Scrolls Online Morrowind (PC) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 127.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-45%
The Elder Scrolls Online: Summerset Gra PC CENEGA
127.00
MediaMarkt.pl
ZENIMAX ONLINE The Elder Scrolls Online: Morrowind PC
134.99
Neonet.pl
The Elder Scrolls Online: Morrowind Gra PC CENEGA
137.00
MediaMarkt.pl
The Elder Scrolls Online: Elsweyr Gra PC CENEGA
228.00
MediaMarkt.pl
The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood PC
229.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Bethesda Softworks
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa angielska
Gatunek RPG
PEGI (wiek gracza) 16+
Wersja pudełkowa
Tryb Multiplayer tak

Opis

The Elder Scrolls Online: Morrowind
to kolejny rozdział nagradzanego sieciowego RPG produkcji ZeniMax Online Studios, The Elder Scrolls Online (ESO). Ta nowa przygoda pozwoli fanom Elder Scrolls wrócić na legendarną wyspę Vvardenfell, to samo ikoniczne miejsce, które pojawiło się w definiującym gatunek RPG otwartym świecie The Elder Scrolls III: Morrowind, produkcji Bethesda Game Studios.

The Elder Scrolls Online: Morrowind
wprowadza do gry ogromną nową strefę, nową klasę gracza, ponad 30 godzin głównego wątku fabularnego, nową próbę oraz nowy tryb gracz kontra gracz 4 na 4 na 4 dla trzech drużyn. Będzie to największy w historii dodatek do The Elder Scrolls Online, oferujący nową przygodę dla weteranów ESO, a także świeżą sagę Elder Scrolls dla nowych graczy.

GŁÓWNE właściwości:
- Nowy rozdział sieciowego Elder Scrolls dla każdego. The Elder Scrolls Online: Morrowind na nowo definiuje tradycyjny dodatek do MMO, dostarczając niemało nowej zawartości i funkcji, które są równocześnie przystępne i ciekawe, równocześnie dla obecnych, jak i nowych graczy w ESO.
- Nowi gracze: Nowi gracze mogą przenieść się do świata The Elder Scrolls Online: Morrowind i stworzyć nową postać bez konieczności zaliczania jakiejkolwiek przeszłej zawartości z ESO. Jako że oryginalne ESO jest dołączone do The Elder Scrolls Online: Morrowind, nowi gracze będą mieli dostęp do setek godzin dodatkowych przygód w Tamriel.
- Istniejący gracze: Weterani ESO będą mogli powiększyć świat gry i natychmiast wyruszyć do Vvardenfell, żeby rozpocząć nową wyśmienitą przygodę. Dzięki październikowej aktualizacji One Tamriel, istniejący gracze znajdą zawartość dobraną do ich poziomu natychmiast po postawieniu stopy na wyspie Vvardenfell. Obecni gracze będą mogli także wybrać, czy chcą stworzyć nową postać i zacząć wszystko od nowa.
- Jeśli od jakiegoś czasu nie grasz w ESO: The Elder Scrolls Online: Morrowind to znakomity sposób na powrót do istniejących postaci albo rozpoczęcie przygody z nową. Ponieważ ESO nie wymaga opłacania abonamentu, możesz po prostu ponownie zainstalować grę, zalogować się i zacząć grać od nowa.

Powrót do Morrowind

Vvardenfell to największa strefa, jaka pozostała dodana do The Elder Scrolls Online od czasu premiery. Korzysta ona z tych samych obszarów geograficznych co The Elder Scrolls III, w tym ze wszelkich miejsc godnych zwiedzenia z tej klasycznej gry. Gracze wyruszą w niebezpieczną podróż po legendarnych lokacjach w Vvardenfell, na 700 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls III, począwszy od doków Seyda Neen, przez wulkaniczne Ashlands, aż po gęste, pełne grzybów lasy i piękne miasto Vivec, które w tym czasie jest dopiero wznoszone.

Nowa klasa – The Warden (Strażnik)
Gracze będą musieli okiełznać moc magii przyrody oraz nową konkretną klasę – The Warden. To pierwsza nowa klasa od czasu premiery ESO, a zgodnie z kanonem ESO i całej kolekcji Elder Scrolls, gracz będzie mógł dowolnie wybrać szereg umiejętności, kreując tym samym własny styl gry. The Warden ma także do dyspozycji solidnego nowego sojusznika – War Bear (niedźwiedzia bojowego) – który nigdy nie unika walki i w trakcie bitew za każdym razem wiernie towarzyszy swojemu panu.

Niesamowita historia Elder Scrolls
Akcja The Elder Scrolls Online: Morrowind toczy się około 700 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls III. Gracze wyruszą na niesamowitą przygodę po legendarnym Vvardenfell, odwiedzą ikoniczne lokacje, poznają znane postacie i będą świadkami wydarzeń, które wywołają nostalgię u doświadczonych wielbicieli Elder Scrolls. Dodatek powiększy równocześnie fabułę ESO i doda do niej nowy rozdział. Morrowind pogrążył się w chaosie, a gracz musi pomóc Vivecowi, legendarnemu wojownikowi-poecie i strażnikowi Vvardenfell w rozwiązaniu tajemnicy dziwnej choroby, odzyskaniu mocy i ocaleniu świata od ostatecznego zniszczenia.

Nowy tryb gracz kontra gracz – Battlegrounds (Pola bitew)
The Elder Scrolls Online znane jest ze starć gracz kontra gracz w otwartym świecie, stawiając setki graczy przeciwko sobie w potężnej bitwie o dominację w Cyrodiil. The Elder Scrolls Online: Morrowind wprowadzi nowy tryb gracz kontra gracz – Battlegrounds – gwarantujący energiczne starcia 4 na 4 na 4 w lokacjach kształtem zbliżonych do areny. Gracze przeniosą się do Ashlands i zajmą należne im miejsce wśród najdzielniejszych weteranów w Tamriel.


Pre-order / Edycja Kolekcjonerska

DODATEK PRZEDPREMIEROWY – THE DISCOVERY PACK:
Fani, którzy zamówią The Elder Scrolls Online: Morrowind przed premierą, otrzymają linię unikatowych premii w grze, w tym:
Exclusive Warden Costume (wyjątkowy kostium strażnika) – unikalny kostium przystępny dla wszelkich klas, odpowiadający strojowi The Warden, pokazanemu w zwiastunie ujawniającym. Dwarven War Dog Pet (Krasnoludzki chowaniec – ogar bojowy) – niepowtarzalny opancerzony chowaniec w grze, który jednak nie bierze udziału w walkach.
Treasure Maps (Mapy skarbów) – mapy opisujące miejsce ukrycia największych łupów w Vvardenfell. Dwarven Crown Crate (Krasnoludzka skrzynia koronna) – specjalna Crown Crate, która może gromadzić wierzchowce w stylu krasnoludzkim, chowańce, kostiumy i nie tylko. Experience Scrolls (Zwoje doświadczenia) – podróżuj po Vvardenfell zyskując o 50% więcej punktów doświadczenia przez dwie godziny.