The Sims 4 Miejskie Życie (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem The Sims 4 Miejskie Życie (PC) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
The Sims 4: Miejskie Życie PC
99.99
OleOle!
-16%
The Sims 4: Miejskie Życie PC
99.99
RTV EURO AGD
-16%
EA PC The Sims 4 Miejskie Życie
99.99
Neonet.pl
PC THE SIMS 4 MIEJSKIE ŻYCIE (DODATEK) 1024281
118.00
Vobis.pl
The Sims 4 Miejskie Życie Dodatek do Gry ELECTRONIC ARTS
119.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek symulacja

Opis

Gra PC The Sims 4 Miejskie Życie - dodatek Zabierz swoich Simów do miasta i pozwól im odkryć wszystkie uroki miejskiego życia – od ruchliwych ulic po wyjątkowe sytuacje związane z życiem w mieszkaniu.* Spełniaj marzenia swoich Simów w tętniącym życiem mieście San Myshuno.

Odkrywaj najróżniejsze otoczenia i bierz udział w festiwalach kulturowych. Twoi Simowie mogą podziwiać artystów ulicznych, próbować szczęścia w konkursach i poznawać rozmaite ścieżki życia. Znajdź dla swych Simów pierwsze mieszkanie i przygotuj się na wyzwania związane z dzieleniem przestrzeni z innymi mieszkańcami.

Wprowadź się do urodziwego, lecz podniszczonego mieszkania początkowego, a następnie spełnij marzenia swych Simów o przeprowadzce do ekskluzywnego apartamentu. Dodatek w polskiej wersji językowej. Wkrocz na nowe, miejskie ścieżki kariery!

NAJWAŻNIEJSZE parametry • Odkryj tętniące życiem miasto – San Myshuno: Poznaj gęsto zaludnione, ruchliwe miasto, w którym czeka na Ciebie niemało interesujących otoczeń o unikalnym charakterze. Namaluj (lub zamaż) mural w Dzielnicy Sztuki.

Śpiewaj, ile dusza zapragnie w nowym barze karaoke w Dzielnicy Mody. Zagraj w koszykówkę na boisku na Targu Smaków. Zaproś znajomych do wspólnego odpoczynku przy grach video w biurze na zamożnych przedmieściach.

• Odwiedzaj pełne życia festiwale kulturowe: Wzbogacaj życie swoich Simów i pomóż im się rozwijać, biorąc udział w rozmaitych festiwalach w całym mieście, w trakcie których będą mogli podziwiać artystów ulicznych, brać udział w konkursach i poznawać różnorodne ścieżki życia.

Zabierz swych Simów na Festiwal Smaków, gdzie będą mogli spróbować sił w wyzwaniu curry i zostać mistrzami jedzenia pikantnych potraw. Pomóż Simom przeżyć naprawdę wystrzałową randkę, urządzając pokaz fajerwerków w trakcie Festiwalu Miłości.

Zarabiaj simoleony, sprzedając rękodzieło swoich Simów na pchlim targu. • Wprowadź się do mieszkania i zacieśniaj więzi z sąsiadami: Gdy wielu Simów mieszka wspólnie na niedużej przestrzeni, nie można narzekać na nudę!

Twoi Simowie będą tworzyć z nowymi sąsiadami różnego typu relacje, co zaowocuje mnóstwem ciekawych interakcji. Przygotuj się na świeże przyjaźnie i romanse. Być może wkrótce staniesz przed decyzją, czy podarować klucz do mieszkania komuś bliskiemu? Zastanów się na dodatek, jak podejdziesz do problemu całonocnych imprez i głośnej muzyki.

Wypowiesz sąsiadom wojnę czy się do nich przyłączysz? • Spełnij marzenie o przeprowadzce z mieszkania początkowego do wytwornego apartamentu: Wybierz mieszkanie, które spełni Twoje wymagania – każde specyficzne parametry, które wpływają na przebieg rozgrywki.

Ciesz się urokiem życia w swym pierwszym mieszkaniu, ale pamiętaj, iż mogą Cię w nim spotkać przykre nieprzewidzianki, takie jak karaluchy, nieszczelne rury czy problemy z elektrycznością. Pamiętaj jednak, iż marzenia się spełniają.

Dzięki Twojej pomocy Twoi Simowie mogą zamieszkać w luksusowym apartamencie na najwyższym piętrze wieżowca, ze nadzwyczajnym widokiem na miasto i... Gadającym sedesem! • Rozwijaj świeże, miejskie ścieżki kariery: Wkrocz na nowe ścieżki kariery i wyślij Simów do pracy w tętniącym życiem mieście!

Wygłaszaj porywające przemowy, walcząc o powodzenie wybranej sprawy jako polityk. Wykaż się wyrafinowanym gustem jako krytyk sztuki lub krytyk kulinarny. Inspiruj tłumy i zdobywaj wiernych entuzjastów, pracując w mediach społecznościowych.