Electronic arts The sims 4: ranczo - gra na pc (5030931125171) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Electronic arts The sims 4: ranczo - gra na pc (5030931125171) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
The Sims 4: Ranczo Dodatek do gry na PC
149.00
RTV EURO AGD
The Sims 4: Ranczo Dodatek do gry na PC
149.00
OleOle!

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska

Opis

Wydanie nie mieści płyty z grą. W pudełku znajduje się wyłącznie klucz aktywacyjny.

*WYMAGANA JEST GRA THE SIMS 4 (SPRZEDAWANA OSOBNO), a także WSZYSTKIE AKTUALIZACJE DO NIEJ. ZOB. Drobne oczekiwania SYSTEMOWE DLA zestawU.

W The Sims 4 Ranczo Dodatek czeka cię ciężka praca i dobra zabawa ze zwierzęcymi przyjaciółmi na własnym kawałku ziemi. Hoduj i trenuj majestatyczne konie, formując z nimi więź. Są to nowi członkowie rodziny, których możesz dowolnie personalizować. Opiekuj się także owcami i kozami miniaturkami albo zarabiaj na życie, sprzedając domowy nektar. Wiedź własne, unikalne życie na ranczu

WIEDŹ prawidłowE ŻYCIE Wstań wcześnie rano i rozejrzyj się po rozległej wiejskiej okolicy, a zrozumiesz, że Twoja ciężka praca się opłaca. Możesz całymi dniami dbać o zadowolenie i czystość swoich zwierząt, zbierać trawę preriową, by je nakarmić, zgarniać koński obornik do nawożenia roślin czy sprzedawać nektar własnej produkcji. A wszystko to na zaprojektowanym poprzez siebie ranczu – zdecyduj, czy będzie na nim tradycyjny domek, czy duża, czerwona stodoła.

BUDUJ WIĘŹ ZE ZWIERZĘTAMI Zapełnij swoje ranczo zwierzęcymi przyjaciółmi i wiedź życie w ich towarzystwie! Twoje konie – w tym urodziwe źrebięta – są częścią rodziny i mogą wchodzić w dużo nieszablonowych interakcji równocześnie z Simami, jak i z innymi końmi. Opiekuj się kozami i owcami miniaturkami oraz zapraszaj sąsiadów, żeby przekonali się o ich uroku.

DOŁĄCZ DO AKTYWNEJ SPOŁECZNOŚCI Na ranczu nie brak chwil spokoju i samotności, ale życie towarzyskie na dodatek tu kwitnie. Twoi Simowie mogą wybrać się do miasta, by spotkać się w barze z przyjaciółmi, zaszaleć na parkiecie lub potrenować w centrum jeździeckim, albo zorganizować wydarzenia na własnym terenie, np. Plenerowe przyjęcia lub tańce. Mogą również zatrudnić ranczerskiego robotnika do pomocy.

HODUJ KONIE Konie są częścią rodziny. Personalizuj swoich kopytnych przyjaciół w trybie Stwórz Sima albo zdobywaj nowe konie, ratując je albo kupując. Na Twoim ranczu mogą w dodatku urodzić się źrebięta. Simowie będą rozwijać umiejętność jazdy konnej, a konie trenować zwinność i skoki. W centrum jeździeckim wyszkolone konie i jeźdźcy mogą choćby zdobywać nagrody.