Electronic arts The sims 4: razem raźniej gra na pc (5035225124977) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Electronic arts The sims 4: razem raźniej gra na pc (5035225124977) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
The Sims 4: Razem Raźniej Dodatek do gry na PC
149.00
RTV EURO AGD
The Sims 4: Razem Raźniej Dodatek do gry na PC
149.00
OleOle!

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska

Opis

The Sims™ 4 Wiejska sielanka Dodatek* pozwoli Ci się radować urokiem życia na wsi dzięki zwierzęcym przyjaciołom, żywności z ogrodu i zżytej społeczności. Gotuj z rodziną w domu, używając najświeższych części. Przemierzaj las i zaprzyjaźniaj się z zamieszkującymi go stworzeniami, zbieraj żywność albo udaj się do miasta, aby poznać mieszkańców. Niezależnie od tego, czy Simowie chcą przytulić krowę, zaprzyjaźnić się (lub poróżnić) z kurczakami czy także wyhodować największe warzywa w okolicy – na wsi czeka niemało nowych doświadczeń i możliwości interakcji z otaczającym światem.

*WYMAGANA JEST GRA THE SIMS 4 (SPRZEDAWANA OSOBNO) oraz WSZYSTKIE AKTUALIZACJE DO NIEJ. ZOB. Nieznaczne wymagania SYSTEMOWE DLA zestawU.

GŁÓWNE cechy:

HODUJ ZWIERZĘTA I PRZYJAŹNIJ SIĘ Z NIMI

Wiejska krowa daje świeże (smakowe!) mleko, a kury znoszą jajka w kurniku. Zbieraj lamią wełnę i wykorzystuj ją w twórczy sposób. Strzeż się jednak lisów – te cwane stworzenia uwielbiają jajka! Rozglądaj się w lesie za dzikimi zwierzętami, takimi jak króliki i ptaki. Zdobądź ich zaufanie, a obdarują Cię prezentami i pomogą w ogrodzie.

ŻYJ Z TEGO, CO DAJE NATURA

Spraw, żeby cała rodzina dobrze się bawiła w kuchni oraz w ogrodzie. Nowe przepisy i wyzwania parceli wymagają użycia świeżych elementów do przygotowania każdego posiłku. Niezależnie od tego, czy chodzi o własne plony Simów, produkty z wiejskiego targu czy żywność zgromadzoną w lesie – świeże jest najkorzystniejsze! Masz ochotę na wyzwanie? Wyhoduj olbrzymie rośliny użytkowe i weź udział w konkursie na jarmarku w Finchwick.

CIESZ SIĘ ŻYCIEM NA WSI

Henford-on-Bagley to niepokaźna wioska, w której wszyscy się znają. Weź ze sobą kosz piknikowy i obręcz do haftu krzyżykowego, udaj się do pubu „U gnoma" i zrelaksuj się z miejscowymi po długim dniu. Zdobywaj wyjątkowe prezenty, dowiedz się czegoś od mieszkańców na temat życia miasteczka albo pochwal się swoją najkorzystniejszą krową albo kurczakiem na jarmarku w Finchwick.