The Sims 4 Uniwersytet (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem The Sims 4 Uniwersytet (PC) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
The Sims 4 Uniwersytet Dodatek do Gry ELECTRONIC ARTS
139.00
MediaMarkt.pl
-26%
The Sims 4: Uniwersytet PC
139.00
OleOle!
-26%
The Sims 4: Uniwersytet PC
139.00
RTV EURO AGD
-26%
EA The Sims 4: UNIWERSYTET
139.00
Neonet.pl
The Sims 4 + Dodatek Uniwersytet Gra PC ELECTRONIC ARTS
188.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Wersja pudełkowa

Opis

CHŁOŃ WIEDZĘ Witamy w Britechester! Rozpocznij nowy rozdział w życiu Twojego Sima. Zapisz się na historyczny Uniwersytet Britechester lub postępowy Instytut Foxbury. Mieszkaj w akademiku albo poza kampusem, zwiedzaj Britechester na rowerze, spędzaj czas w klubie studenckim i ucz się w bibliotece.

Kibicuj podczas szkolnych wydarzeń i noś szkolne barwy z dumą. SPOTYKAJ SIĘ, ZAPRZYJAŹNIAJ I POZNAWAJ To od Twojego Sima zależy, jak będzie wyglądało jego uczelniane życie. Może się uczyć całą noc, aby skończyć pracę domową, albo zrelaksować się i prawidłowo wyspać.

Dzięki aktywnościom, takim jak sok-pong, żonglowanie piłką czy spędzanie czasu ze współlokatorami robienie sobie przerwy jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! Twój Sim może dołączyć do organizacji związanych z robotyką, dyskutowaniem, sztuką, albo nawet do tajnego stowarzyszenia.

w trakcie roku akademickiego Simowie mogą się stać najkorzystniejszymi wersjami samych siebie i odkryć, co powinni robić w życiu. TWÓRZ NIEZWYKŁYCH SIMÓW Korzystaj z rozmaitości dostępnych Simów i dopasowuj ich wygląd, dynamiczną osobowość i życiowe aspiracje.

Rozbudowane narzędzia do personalizacji pozwolą Ci wcielić w życie najbardziej zakręcone pomysły. Stwórz siebie, swoich przyjaciół, ulubione gwiazdy lub wymyślone postacie. Zmieniaj strój Simów w zależności od nastroju, nadaj ich życiu cel dzięki cechom i aspiracjom oraz twórz historie, które wzbogacą świat gry.

ZBUDUJ doskonałY DOM W trybie budowania bez zbędnego wysiłku zaprojektujesz i zbudujesz perfekcyjne domy dla swoich Simów. Stwórz dom marzeń – rozplanuj pomieszczenia, wybierz meble i dopasuj ukształtowanie terenu.

Możesz także dodać basen, piwnicę czy ogród albo przebudować całość, kiedy w głowie zrodzi Ci się nowy pomysł. EKSPLORUJ TĘTNIĄCE ŻYCIEM ŚWIATY Podróżuj pomiędzy lokacjami, odkrywaj efektowne, nieszablonowe otoczenia i odwiedzaj urzekające lokale.

Twoi Simowie mogą odwiedzać świeże społeczności, żeby poszerzać krąg znajomych,, a także spotykać się z przyjaciółmi i wyprawiać niezapomniane przyjęcia. WŁĄCZAJ DO GRY świeże PRZEŻYCIA Szukaj nowych inspiracji w Galerii, dzięki której możesz dodawać do swojej gry zawartość wytworzoną przez społeczność graczy lub udostępniać światu własne dzieła.

Pobieraj ulubionych Simów, gotowe domy i pokoje, dodawaj je do ulubionych i zostawiaj komentarze....