Thea The Awakening (PC) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Thea The Awakening (PC) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 15.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-66%
Gra PC Thea: The Awakening wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
15.50
Sferis.pl
Gra PC Thea: The Awakening wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
20.00
Sferis.pl
Thea: The Awakening PC KLUCZ
44.99
konsoleigry.pl

Parametry

Producent:CD Projekt
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek strategia
PEGI (wiek gracza) 12+
Wersja cyfrowa

Opis

Thea: The Awakening
To turowa gra strategiczna w świecie słowiańskich legend i niebezpieczeństw zrodzonych w wyniku niszczycielskiej Ciemności, która spowiła i zniszczyła wszystko, co istniało przed jej nadejściem. Okolica terroryzowana jest poprzez strzygi, nocne mary oraz czarownice, lecz brak jest bohaterów, zabójców potworów, a także pokaźnych armii, mogących stawić czoła niebezpieczeństwom. Do swojej dyspozycji masz zaledwie garstkę przerażonych i głodnych wieśniaków, którzy chcą po prostu przetrwać. Jesteś ich ostatnią nadzieją!

Thea łączy w sobie taktyczną, turową rozgrywkę z porywającą fabułą w stylu gier RPG, której zwroty prezentujene są przy pomocy ekscytujących wydarzeń w świecie gry, oraz nieszablonowym systemem walki inspirowanym karcianymi grami bitewnymi.
Rozbudowana i obfitująca w rozliczne opcje rozgrywka zezwala na odkrywanie świata Thei w sposób, jaki odpowiada ci najistotniej. Możesz pozostać w wiosce i skoncentrować się na rozbudowie jej obrony, ale możesz także dzielnie wyruszyć na spotkanie z tym, co nieznane. Problemy, które napotkasz na swojej drodze, mogą być rozwiązane w drodze skrytobójstwa, poprzez skradanie się, dyplomację, polowanie, a także na sporo innych sposóbów uzależnionych od umiejętności członków twej drużyny. Walka to nie jedyny sposób na rozwiązanie konfliktu! Wybierz swój styl gry i uratuj swój lud przed Ciemnością!

cechy gry:
- Gra o przetrwaniu w mrocznym świecie fantasy, gdzie turowa rozgrywka toczy się na heksagonalnych polach!
- spory, proceduralny świat do odkrycia – każda rozgrywka to zupełnie nowa przygoda!
- Zarządzanie wioską – bogata gama obiektów do wybudowania, ulepszeń i technologii do odkrycia, a także przedmiotów do wytworzenia!
- Ponad 4400 przedmiotów, które możesz wytworzyć w wiosce lub odnaleźć w świecie gry!
- Ekspedycje, których każdy członek wyekwipowany jest w indywidualny ekwipunek, posiada doświadczenie w bitwach, a także ulepsza swoje umiejętności jak zbieractwo zasobów, dyplomacja, leczenie, czarna magia i niemało innych!
- Ponad 200 otwartych fabularnie wydarzeń, które dadzą ci obfite bogactwa, albo sprawią, iż postradasz wszystko – wraz ze swoim życiem!
- Ekscytujący system karcianej gry bitewnej, która pomoże ci sprostać wyzwaniom, jak walka, dyplomacja, klątwy i sporo innych!
- Ponad 100 rodzajów zabójczych stworów i bestii, niejednokrotnie inspirowanych słowiańską mitologią!
- Proceduralnie wytworzone grupy wrogów – choćby w obrębie pojedynczej grupy krwiożerczych pająków trafisz na osobniki o odmiennych statystykach!
- proces dnia i nocy wpływający na rozgrywkę – wieśniacy lepiej radzą sobie z dostrzeganiem zagrożeń za dnia, zaś bestie i maszkary stają się w nocy bardziej zadziorne!
- sporo odmiennych zakończeń gry, zależnych od podjętych decyzcji i proponujących nagrody oraz części do odblokowania, które możesz wykorzystać podczas kolejnej partii!


oczekiwania sprzętowe

- System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10
- Procesor: dwurdzeniowy 2 GHz
- Pamięć RAM: 4 GB
- Karta graficzna: z obsługą DirectX 10 i 512 MB VRAM
- Dysk twardy: 1 GB wolnego miejsca
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX