Tom Clancy's The Division (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Tom Clancy's The Division (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 64.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Tom Clancy's The Division 2 Gra PC UBISOFT
64.80
MediaMarkt.pl
Tom Clancy's The Division Gra PC UBISOFT
89.70
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja pudełkowa
Tryb Multiplayer tak

Opis

The Division 2

Minęło siedem miesięcy od czasu, gdy zabójczy wirus zaatakował Nowy Jork i resztę świata, wyrządzając ogromne szkody w populacji. Po wybuchu pandemii, aktywowana została The Division, jednostka uśpionych agentów cywilnych, która miała być ostatnią linią obrony. Od tego czasu, agenci Division walczyli bez wytchnienia o ocalenie tego, co zostało.

Dla The Division stawka jest wyższa niżeli kiedykolwiek. Choćby najlepiej strzeżone miasto na świecie - Waszyngton - jest zagrożone, pozostawiając cały naród na krawędzi zagłady. Jeśli Waszyngton zostanie stracony, upadnie cały naród. Jako agent Division, który od siedmiu miesięcy działa w terenie, wraz ze swym oddziałem jesteś ostatnią nadzieją na powstrzymanie upadku społeczeństwa po wybuchu pandemii.

pokazujemy Tom Clancy`s The Division 2, strzelankę akcji RPG w otwartym świecie, stworzoną przez Ubisoft Massive i te same zespoły, które stworzyły Tom Clancy`s The Division. Akcja gry toczyć się będzie w zrujnowanym Waszyngtonie, gdzie nowe, bogate otoczenie zespoi w sobie najróżniejsze, efektowne i ikoniczne miejsca, w których gracz będzie mógł podziwiać realizm, z którego znana jest kolekcja. Do tego budowa świata, bogate systemy RPG i nad wyraz szybka akcja, jakiej jeszcze nigdy nie było. Graj solo albo współpracując w ramach oddziału maksymalnie czterech graczy, by zaliczyć mnóstwo aktywności - od głównej kampanii poprzez starcia rywalizacji gracz kontra gracz aż po Dark Zone - gdzie wszystko może się wydarzyć.

WASZYNGTON PO TRANSFORMACJI

Po ataku wirusa, burze, powodzie i chaos radykalnie przekształciły miasto Waszyngton. Odkryj tętniący życiem świat pełen najróżniejszych miejsc, od zalanych terenów miejskich po obszary historyczne i charakterystyczne budynki, podczas jednego z najgorętszych okresów letnich w historii. Ulice zostały przejęte poprzez wrogie frakcje, z których każda ma swoje cele i z których każda chce przejąć kontrolę nad Dystryktem Kolumbia. Dzisiaj to wy musicie wyzwolić miasto i chronić to, co pozostało ze społeczeństwa.

najkorzystniejszA W swej KLASIE ROZGRYWKA PO ZAKOŃCZENIU KAMPANII
Tom Clancy`s The Division 2 zostało wykonane od początku z myślą o rozgrywce po zakończeniu kampanii, dzięki temu gracze za każdym razem będą mieli dostęp do świeżych, nieszablonowych i zróżnicowanych aktywności, na długo po tym, gdy ukończą już główną kampanię. System rozgrywki po zakończeniu kampanii w Tom Clancy`s The Division 2 wprowadzi zupełnie świeże wyzwania i systemy postępów, oryginalne zwroty akcji i nieprzewidzianki i - po raz pierwszy w historii - szturmy. Gracze zyskają dostęp do mnóstwa zawartości popremierowej, w tym pełnego roku darmowych dodatkowych misji fabularnych, dodatkowych map i trybów rozgrywki.

udoskonalonE POSTĘPY GRACZA I nowe SPECJALIZACJE
Po zaliczeniu głównej kampanii, zyskaj dostęp do nowych specjalizacji, takich jak saper, snajper i mistrz survivalu. Każda specjalizacja otwiera zupełnie nowy system postępów z nowymi umiejętnościami, modami i oryginalnymi talentami do zdobycia, by zmaksymalizować produktywność agenta w wybranej roli.

DYNAMICZNY ŻYJĄCY ŚWIAT
Cywile i wrogie frakcje poprzez cały czas walczą o przetrwanie i takie artykuły pierwszej potrzeby jak jedzenie, lekarstwa i amunicja. W trakcie gdy frakcje walczą z sobą w zrujnowanym Dystrykcie Kolumbia, stawką jest kontrola nad zasobami i miejscami, a ostatecznie - przetrwanie. Sprzeczne potrzeby i motywacje będą się ze sobą zderzać, powodując zróżnicowanego typu starcia pomiędzy wrogimi i przyjaznymi frakcjami, cywilami i wreszcie twoim oddziałem. Patrz na ten dynamiczny, tętniący życiem świat, pełen niespodzianek, oczami agenta.

ZJEDNOCZ CYWILÓW
Cywile zebrali się w osadach, żeby odbudować społeczeństwo, lecz ich życie jest zagrożone. Współpracuj z nimi, zapewnij im bezpieczeństwo i zyskaj ich pomoc, a dostarczą ci zaopatrzenie i będą z tobą współpracować przy rozbudowie sztabu, nadając głębsze znaczenie otaczającemu cię światu i ludziom.

JESZCZE LEPSZA ZABAWA W DARK ZONE
Dark Zone to nieokiełznany obszar mapy z najlepszymi łupami w grze. Dark Zone to także najszczególniej niebezpieczny obszar w grze, gdzie strach, zdrada i napięcie osiągają najwyższy poziom - tu każdy agent może się zwrócić przeciwko tobie i skraść ciężko zarobione łupy. W Tom Clancy`s The Division 2 strefa ta została zaprojektowana tak, by dostarczyć uczciwych i ekscytujących wrażeń dla wszystkich graczy, niezależnie od ich poziomu postępów.


wymogi sprzętowe
niewielkie: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz 8 GB RAM Karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 270 ulepszona Windows 7/8/10 polecane: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz 8 GB RAM Karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480 lepsza Windows 7/8/10