Sega Total war: three kingdoms (pc) pl klucz promocja 2022

Cena129.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:SEGA
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
PEGI (wiek gracza) 16+
Wersja cyfrowa

Opis

Gra PC Total War Three Kingdoms Edycja limitowana

Total War: THREE KINGDOMS to pierwsza gra w wielokrotnie nagradzanej serii strategii prezentująca epicki konflikt w starożytnych Chinach. Tytuł ten łączy wciągające, turowe budowanie imperium, zarządzanie państwem i podbojami z zachwycającymi bitwami w czasie rzeczywistym. Tym razem linia przenosi graczy do czasów bohaterów i legend.

Warto zaznaczyć, że nakład premierowy gry ukaże się w Edycji limitowanej wzbogaconej o dwustronny plakat z mapą kampanii i grafikami postaci, który pozwoli przyjrzeć się bliżej watażkom, którymi możemy pokierować w grze i ziemiom, które możemy podbić. Dopełnieniem wydania jest wysokiej jakości, wytworne pudełko, produkowane z autentycznego papieru do kaligrafii, które w profesjonalny sposób łączy efekt chińskiej akwareli i atramentu.

Wydanie to będzie dostępne w cenie edycji typowej do wyczerpania nakładu premierowego.

CHINY W 190 r.
Witamy w nowej epoce legendarnych podbojów. Ta atrakcyjna, choć podzielona kraina potrzebuje nowego cesarza i nowych zwyczajów. Zjednocz Chiny pod swymi rządami, stwórz kolejną wielką dynastię i zbuduj spuściznę, która przetrwa wieki.

Wybierz jednego spośród 11 legendarnych watażków i podbij całe królestwo. Rekrutuj postacie bohaterów, którzy pomogą twojej sprawie i pokonaj wrogów na froncie militarnym, technicznym, politycznym oraz gospodarczym.

Czy stworzysz silne przyjaźnie, braterskie sojusze i zyskasz szacunek licznych wrogów? A może będziesz działać perfidnie, dopuszczać okrutnych zdrad i zostaniesz mistrzem znacznych intryg politycznych?

Twoja legenda zostanie dopiero napisana, lecz jedno jest pewne: czekają cię obfite podboje.

ODTWARZANIE STAROŻYTNYCH CHIN
Poznaj Trzy Królestwa Chin, krainę, której naturalne piękno zapiera dech w piersiach. Tocz boje pośród gęstej roślinności subtropikalnej, suchych pustyń i pokrytych śniegiem gór. Podziwiaj legendarne miejsca, takie jak obszerny Mur i rzeka Jangcy. Eksploruj starożytne Chiny wzdłuż i wszerz, przywracając porządek w tej krainie rozdartej konfliktami.

NAJWIĘKSZE CHIŃSKIE LEGENDY
Stwórz nowe cesarstwo, grając jednym z 11 legendarnych watażków opisywanych w eposie historycznym Opowieści o Trzech Królestwach. Niespotykani dowódcy, potężni wojownicy i unikatowi politycy. Każda z tych postaci ma własny styl gry, a także cele. Rekrutuj bohaterów pomocniczych, którzy będą dowodzić twoimi armiami, zarządzać prowincjami i umacniać twoje rosnące cesarstwo. Postacie są sercem gry, od tych bohaterów będzie zależała przyszłość całych Chin.

SYSTEM GUANXI
Wzorowane na Guanxi, chińskiej koncepcji dynamicznych wzajemnych stosunków, Total War: TRZY KRÓLESTWA zupełnie zmienia model korzystania z postaci. Tutaj legendarni herosi i ich relacje kształtują przyszłość starożytnych Chin. Każda z tych postaci ma własną osobowość, motywacje, sympatie i antypatie. Tworzą one pomiędzy sobą głębokie więzi, jednocześnie pozytywne jak i negatywne, które wpływają na rozwój fabuły.

CZYSTOŚĆ SZTUKI
Niesamowite odwzorowanie gracji i dynamiki walk wushu powoduje, iż TRZY KRÓLESTWA pokazują prawdziwą sztukę wojny. Z kolei dzięki spektakularnemu interfejsowi użytkownika i grafice inspirowanej prawdziwymi chińskimi dziełami, udało się odmalować piękny obraz starożytnych Chin.

HARMONIA CZASU RZECZYWISTEGO I TUR
W Total War: TRZY KRÓLESTWA kampania rozgrywana turowo i bitwy w czasie rzeczywistym są ze sobą powiązane bardziej niżeli kiedykolwiek. Działania w bitwie posiadają teraz o dużo poważniejsze konsekwencje, wpływają na relacje pomiędzy tobą i twoimi bohaterami i na przyjaźnie i rywalizacje, które tworzą się między poszczególnymi postaciami. W świecie, w którym potężni sojusznicy są jednym z kluczy do sukcesu, staje się to zupełnie nowym elementem pomagającym w osiągnięciu zwycięstwa.