V-rally 4 (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem V-rally 4 (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
V-Rally 4 Base Game - K01268- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
199.99
Sferis.pl
V-Rally 4 Ultimate Edition - K01269- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
324.11
Sferis.pl

Parametry

Producent:BigBen
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek wyścigi
PEGI (wiek gracza) 3+
Wersja pudełkowa

Opis

Legendarna gra rajdowa powraca! Przeżyj skrajną przygodę i zostań prawdziwym ekspertem w tym wymagającym symulatorze. Zmierz się z wyzwaniami w trakcie wyścigów rajdowych, rallycrossu, driftów, wyścigów buggy i wspinaczki i wybierz się w niezwykłą podróż po wszystkich kontynentach.

Wyrusz na niebezpieczne trasy i pokonaj trudne warunki, walcząc bezustannie o wyższą szybkość, gdy adrenalina uderza do głowy. Zasiądź za kółkiem legendarnych pojazdów rajdowych z przeróżnych kategorii i zmierz się z najtrudniejszymi trasami wśród atrakcyjnych krajobrazów.

  • Rally: od Kenii po Park Narodowy Sekwoi; wyrusz na najtrudniejsze trasy i zmierz się z arcytrudnymi warunkami za kierownicą jednocześnie współczesnych, jak i starszych pojazdów.
  • V-Rally Cross: wymagające wyścigi dla 8 kierowców na drogach szutrowych i asfaltowych.
  • Extreme-Khana: drift, precyzja i szybkość wśród pułapek rozsianych na drodze. Prawdziwy test dla umiejętności kierowcy i showmana!
  • Buggy: zostań ekspertem od jazdy po górzystym terenie, wykaż się nieszablonowym refleksem i opanuj umiejętności niezbędne do wygrania tych nieprzystępnych wyścigów.
  • Hillclimb: pokieruj konkretnymi mechanicznymi potworami i wjedź na sam szczyt góry.

Ponad 50 modeli samochodów, włączając najsłynniejsze auta uczestniczące w rajdach i wyścigach skrajnych, które możesz przetestować, zdobyć, ulepszyć, zmodyfikować, a co najważniejsze, opanować jazdę nimi do mistrzostwa!

Gra V-Rally została produkowana poprzez specjalizujące się w symulatorach wyścigowych studio Kylotonn Racing Games i wyekwipowana w najnowsze rozwiązania technologiczne fizyki i grafiki silnika KT Engine.

Ponieważ ta podróż nie smakuje tak samo, gdy uczestniczy się w niej samotnie, gra V-Rally 4 gromadzi tryb kariery i postępowy tryb online, który zapewnia niezwykłe wrażenia i pozwala stać się udoskonalonym kierowcą.