Vikings Wolves of Midgard (PC) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Vikings Wolves of Midgard (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
Gra PC Vikings: Wolves of Midgard
39.99
MediaMarkt.pl
Vikings Wolves of Midgard (PC)
57.23
InBook.pl

Parametry

Producent:CD Projekt
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
Tryb Multiplayer tak

Opis

PS4 VIKINGS - WOLVES OF MIDGARD

"Bójcie się wilków, zwłaszcza zimą. Są zmarznięte, są głodne i nic nie powstrzyma ich chęci przetrwania"
Legendy głoszą, iż gdy nastanie najmroźniejsza z zim giganci z Dalekich Krańców zwani Jotunami, wreszcie zemszczą się na bogach Asgardu, dając początek Ragnarokowi, wojnie niosącej kres wszystkiemu. Żeby tak się jednak stało Jotunowie muszą pod swoim sztandarem związać gromady Lodowych i Ognistych olbrzymów. W tym dziele na drodze stanął im żyjący na uboczu klan Wikingów zwany Ulfungiem, czyli Klanem Wilka. Stało się jasnym,zarówno los bogów jak i całego Midgardu, znalazł się w rękach jednego zaledwie śmiertelnika.

Wkrocz na Wybrzeże Midgardu, świata opartego na mitologii i historii Wikingów,w dodatku wzbogaconego o komponenty fantasy. Staw czoła nieustraszonym gigantom, przerażającym upiorom, a także mrocznym stworom, które kryją się w ciemnościach, a jednocześnie nie daj się pochłonąć poprzez spory chłód, który ma przynieść kres wszelkiemu istnieniu, na zawsze.

Okiełznaj solidne bronie, miecze i tarcze, dwuręczne młoty, obusieczne topory oraz lekkie łuki, aby odblokować solidne Moce Bojowe. Krew przelaną w bojach składaj w ofierze bogom, aby posiąść albo wzmocnić niszczycielskie Moce Magiczne aby otrzymywać nieodgadnione Dary.

Świat się kończy a Twym przeznaczeniem jest powstrzymanie nieuniknionego zniszczenia, który przyniesie światu ludzi i bogów Ragnarok.

cechy gry:
- Odwiedź krainy znane z nordyckiej mitologii, ziemski Midgard, skuty lodem Niflheim oraz płonący żywym ogniem Balheim, wcielając się w nieustraszonego Wikinga lub bezlitosną Wojowniczkę. Nie daj się obezwładnić przejmującemu chłodowi i chroń się przed innymi objawami gniewu natury i przetrwaj.
- Składaj bogom w ofierze krew pokonanych wrogów, by zdobyć ich przyjazność pod postacią Darów, które pozwolą Ci zawładnąć potężnymi Mocami.
- Powściągaj swoje emocje lub daj im upust aktywując Tryb Gniewu, który pozwoli Ci zdobyć przytłaczającą przewagę na przeciwnikami.
- Szkól się we władaniu każdą z dostępnych broni – mieczami, łukami czy magicznymi kosturami. Wyłącznie mistrzostwo pozwoli Ci odkryć ich prawdziwą potęgę.
- Posiądź moce bliskie boskim dzięki konkretnym artefaktom takim jak Talizman Lokiego albo Talizman Thora. Sprawdź swoje umiejętności podejmując Wyzwania Bogów, których ukończenie będzie sowicie nagrodzone.
- Nie podróżuj w samotności. Korzystając z sieciowego trybu kooperacji zabierz przyjaciela w podróż po Wybrzeżu Midgardu. Wybierz jeden z czterech dostępnych stopni trudności, aby ten genialnie pasował do Twoich umiejętności i talentów. Poprawnie się zastanów nim podejmiesz wyzwanie niewybaczającego błędów Trybu Hardcore’owego.
- Odbuduj swoją osadę i spraw by Twój klan stanął na czele wszelkich Wikingów Midgardu.
- Zbieraj zaginione fragmenty mitycznych broni i części pancerza,zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo w starciu z najpotężniejszymi stworami, które staną na Twojej drodze.
- Stań się jeszcze potężniejszym w następnym życiu podejmując próbę Nowej Gry+ i wynieś swojego Wikinga albo Wojowniczkę do kresu ich możliwości.
- Wykorzystaj prawa fizyki – spychaj wrogów z klifów i wykorzystuje zniszczalne elementy otoczenia, aby zadawać jeszcze większe obrażenia swoim adwersarzom.


wymogi sprzętowe

- System operacyjny: Windows 7 64bit
- Procesor: 3 Ghz Quad Core
- Pamięć RAM: 8 GB RAM
- Karta graficzna: 2GB ATI Radeon HD7970
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
- Napęd: DVD-ROM