Warhammer 40.000 Dawn of War (PC) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Warhammer 40.000 Dawn of War (PC) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-94%
Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War - Lord of Skulls (PC) Klucz
10.99
konsoleigry.pl
Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition (PC) KLUCZ
55.99
konsoleigry.pl
Gra PC Warhammer 40,000: Dawn of War: Game of the Year wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
56.48
Sferis.pl
Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War (PC) KLUCZ
85.50
konsoleigry.pl
Gra PC Mac OSX Linux Warhammer 40,000: Dawn of War II wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
86.92
Sferis.pl
Gra PC Warhammer 40,000: Dawn Of War III wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
173.88
Sferis.pl

Parametry

Producent:CD Projekt
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek strategia
PEGI (wiek gracza) 16+
Wersja pudełkowa
Tryb Multiplayer tak

Opis

W Dawn of War® III nie masz innego wyboru, jak wyłącznie zmierzyć się z wrogiem w otwartym polu, kiedy to na nieodgadnionej planecie Acheron pojawia się niszczycielska broń. Planeta zostaje oblężona poprzez armie chciwego wodza orków, Gorgutza, ambitnego Eldara, Macha i solidnego dowódcy kosmicznych marines, Gabriela Angelosa. Już wkrótce okaże się jednak, że walka nie toczy się o zwycięstwo, ale o przetrwanie. UWOLNIJ GIGANTÓW Przejmij kontrolę nad konkretnymi machinami wojennymi i przechyl szalę zwycięstwa na swoją korzyść, kierując najpotężniejszymi postaciami w historii Dawn of War. Zmień przebieg wojny, korzystając z mocnego Imperial Knighta (kosmiczni marines), łoskotliwego Gorkanauta (orkowie) albo przerażającego Wraithknighta (Eldarzy). GIGANTYCZNE BITWY seria Dawn of War® znana jest z epickiej akcji, która powraca i tym razem, tyle że w jeszcze obszerniejszej skali. Tocz wojnę z gigantycznymi armiami na wulkanicznym terenie albo na pokładach pancerników, szybujących w przestrzeni kosmicznej. WEZWIJ ekskluzywnE WOJSKA Wynieś swoje plany bitewne na zupełnie nowy poziom, rozmieszczając luksusowe kolekcjonerskie drużyny bojowe, z których każda posiada własne zdolności specjalne, a także premie, które pomogą ci odblokować i opracować świeże strategie szturmowe, dzięki którym pokonasz swoich wrogów. NISZCZYCIELSKIE ZDOLNOŚCI Siej zniszczenie na polu bitwy, dzięki potężnym superzdolnościom. Zrzuć na wrogów deszcz ognia, wykorzystując orbitalne bombardowanie kosmicznych marines, wykorzystaj druzgocącą burzę Eldarów albo jako dowódca orków wykorzystaj Rokksów i wyprowadź kontratak na niczego nie spodziewających się rywali. KAMPANIA DLA TRZECH FRAKCJI Odkryj atuty każdej frakcji, rozgrywając na przemian misje dla zróżnicowanych stron konfliktu. Zrozumiesz, jaką przewagę na polu bitwy posiadają kosmiczni marines, orkowie i Eldarzy. Przekonasz się, iż w tym świecie nie ma bohaterów, ani złoczyńców - jest wyłącznie wojna... JEDNA ARMIA, żeby WSZYSTKIMI WŁADAĆ Już od pierwszego starcia zacznij tworzyć swoją uniwersalną armię. Zaliczaj kolejne bitwy wraz z lojalnymi wojskami, które wykorzystasz w interesujących misjach kampanii, a także starciach dla wielu osób. NOWY ŚWIT W SIECI Twoja armia będzie siała chaos w sieciowym trybie dla wielu osób. Dołącz do społeczności Dawn of War i wykuj świeże sojusze. Następnie zmień bieg wojny i rzuć wyzwanie ''przyjaciołom'', którzy staną się wrogami na aktywnych, pełnych chaosu mapach w trybie rywalizacji....