Warhammer 40000 Mechanicus (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Warhammer 40000 Mechanicus (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 54.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Warhammer 40,000: Mechanicus PC
54.90
RTV EURO AGD
Warhammer 40,000: Mechanicus PC
54.90
OleOle!

Parametry

Producent:KOCH
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja cyfrowa

Opis

W naszej ofercie

TYTUŁ: Warhammer 40000 Mechanicus

PLATFORMA: PC

STAN: Nowa w folii

WERSJA JĘZYKOWA: Angielska

najkorzystniejszA cena NA RYNKU!

Zapraszamy Serdecznie do Zakupu!

możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie w Kielcach, Radomiu, Rzeszowie i Lublinie

Więcej informacji o grze:

https://www.gry-online.pl/gry/warhammer-40000-mechanicus/zc51c3#pc

Zdjęcie okładki poglądowe

Przejmij kontrolę nad najmocniej progresywną technologicznie armią Imperium - Adeptus Mechanicus. Każda z twoich decyzji zaważy na wyniku misji w tej emocjonującej strategii turowej. Czy Omnisjasz ześle swoje błogosławieństwo?


parametry GRY:

  • Augmentacje - ciało jest słabością! Popraw swych Tech-Kapłanów bronią, dodatkami, serwoczaszkami oraz innymi koniecznymi akcesoriami. Wybierz adekwatne dyscypliny i dostosuj klasy postaci do własnego stylu gry.
  • niełatwe decyzje - pokieruj przyszłością z pokładu Caestus Metalican, jednego z Ark Mechanicus i sprawdź przeróżne, wyjątkowe zakończenia. Uważaj, im precyzyjniej będziesz badać grobowce, tym twoja szansa na napotkanie obszerniejszych skarbów wzrośnie, lecz to samo stanie się z poziomem zagrożenia.
  • Walka w taktycznym systemie turowym - wciągające potyczki, które sprawdzą czy nie złamiesz się pod presją zasadzki Xenosów. Użyj najpotężniejszej broni, a także umiejętności wykorzystując Cognition Points i pokonaj wroga nie wahając się ani przez moment. Bez obaw, Omnizjasz sprzyja odważnym!
  • Wciągająca historia - scenariusz napisał Ben Counter, znany z książek i historii w świecie 40K, publikowanych przez wydawnictwo Black Library. Ekscytującą fabułę dostosował specjalnie do unikatowych cech Adeptus Mechanicus - tu każda postać ma własną osobowość i plany. Poczuj napięcie i podziwiaj moc kultu, w wyśmienitej oprawie wizualnej i dźwiękowej.