Watch Dogs 2 (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Watch Dogs 2 (PC) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Watch Dogs 2 Gra PC UBISOFT
99.80
MediaMarkt.pl
Watch Dogs 2 PC
109.99
OleOle!
Watch Dogs 2 PC
109.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja pudełkowa
Tryb Multiplayer tak

Opis

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: DVD

Premiera: 29 listopada 2016 r.


Zawartość edycji kolekcjonerskiej:

  • gra Watch Dogs 2
  • figurka Marcusa
  • zbiór litografii
  • mapa San Francisco
  • naklejki
  • kolekcjonerskie pudełko
  • zawartość cyfrowa: dodatkowa misja, dwa zestawy ubrań dla Marcusa i skórek dla samochodów i broni

Watch Dogs 2 (PC) to kontynuacja futurystycznej sandboksowej gry akcji, która miała swoją premierę w roku 2014. Głównym bohaterem części pierwszej był Aiden Pearce, szczególnie utalentowany haker i antybohater, który w futurystycznym świecie pełnym nieprzystępnych zależności i działającym pod kontrolą Centralnego Systemu Operacyjnego (ctOS), poprzez wykorzystanie swoich hakerskich umiejętności mścił się za rodzinną tragedię, która go dotknęła.

Kolejna odsłona gry pozostała osadzona w San Francisco, a uczestnik rozgrywki tym razem wciela się w rolę Marcusa Hollowaya, nieformalnego szefa drobnej grupy hakerskiej o nazwie DedSec. W przeciwieństwie do części pierwszej, młodzi hakerzy nie są wiedzeni jedynie chęcią zemsty na ludziach winnych przykrych wydarzeń, jakie ich dotknęły, lecz chcą ujawnienia prawdy o ctOS 2.0, poza tym ze swego fachu uczynili rozrywkę. Obiektem ich zabiegów nadal pozostaje ctOS, którego zabezpieczenia nie są tak korzystne, żeby nie dało się ich obejść.

Główną atrakcją rozgrywki Watch Dogs 2 jest pokaźna liczba gadżetów i możliwość hakowania poszczególnych składników otoczenia, dzięki temu można nie tylko wpływać na działanie maszyn elektronicznych, ale na przykład w całości sparaliżować miejską infrastrukturę.
W porównaniu z premierową odsłoną świat gry wydaje się bardziej rozległy, a możliwości zaoferowane uczestnikom rozgrywki – istotnie szersze. Do ich dyspozycji oddano między innymi świeże gadżety i świeże pojazdy. Pewnych poprawek doczekał się również system poruszania się graczy, teraz bardziej przypominający parkour i stwarzający więcej możliwości, o ile gracz umie go umiejętnie zastosować.

Gra w trybie misji dla pojedynczego gracza jest niezwykle rozbudowana i zapewnia niemało godzin nad wyraz wciągającej rozgrywki przeciwko oponentom obdarzonym sztuczną Inteligencją. Twórcy Watch Dogs nie zaniedbali jednak na dodatek trybu wieloosobowego, pozwalającego realizować misje w nie mniej wciągającej kooperacji.

Twórcy gry, chcąc stworzyć artykuł spełniający wymogi posiadaczy najnowszych „pecetów" i konsol ósmej generacji, oparli go o zmieniony engine Disrupt, który dowiódł swojej wartości w pierwszej odsłonie gry. Pozwoliło to na zastosowanie detalowych tekstur, wiarygodnych modeli postaci i dało finalny efekt w postaci fotorealistycznej grafiki oraz przemawiającej do gracza, responsywnej fizyki gry.