Watch Dogs (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Watch Dogs (PC) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
UBISOFT Watch Dogs Legion
199.99
Neonet.pl
Watch Dogs Legion Gra PC UBISOFT
219.00
MediaMarkt.pl
Watch Dogs Legion PC
219.00
OleOle!
Watch Dogs Legion PC
219.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja pudełkowa
Tryb Multiplayer tak

Opis

Gra nowa, w folii, z polskiej dystrybucji

Wersja językowa: polska kinowa
Gatunek: gra akcji
Kategoria wiekowa: 18+

starczy tylko przeciągnąć palcem...

Łączymy się w ten sposób z przyjaciółmi, kupujemy najnowsze gadżety i sprzęt. Dowiadujemy się, co słychać na świecie.dzięki temu prostemu przeciągnięciu palcem rzucamy coraz dłuższy cień. Każde połączenie zostawia po sobie cyfrowy ślad opisujący każdy nasz ruch, ważne wydarzenie, nasze preferencje – co lubimy, a czego nie. I nie chodzi tylko o ludzi.Dziś oplecione siecią są wszystkie ważniejsze miasta. Miejskie infrastruktury monitorowane i kontrolowane są poprzez złożone systemy operacyjne.

W grze Watch_Dogs system taki nazywa się Centralnym Systemem Operacyjnym (ctOS) i kontroluje niemal każdy element miejskiej , a także gromadzi kluczowe dane o wszystkich mieszkańcach metropolii.

Wcielasz się w rolę Aidena Pearce’a, rewelacyjnego hakera i byłego zbira, którego kryminalna przeszłość doprowadziła do krwawej rodzinnej tragedii. Podążając tropem tych, którzy skrzywdzili Twoich bliskich, możesz śledzić podejrzanych i włamywać się do wszelkiego, co Cię otacza, używając każdego elementu środowiska połączonego z miejską siecią. Uzyskuj dostęp do wszechobecnych kamer ochrony, pobieraj informacje osobiste, aby namierzyć cel, steruj światłami ulicznymi i transportem publicznym, aby powstrzymać przeciwnika… a to tylko ułamek Twoich możliwości. Wykorzystaj miasto Chicago jako swoją własną broń ostateczną i wymierz sprawiedliwość w swym stylu.

  • HAKUJ MIASTO Akcja gry Watch_Dogs odbywa się w pełni symulowanym, tętniącym życiem mieście, nad którego infrastrukturą masz pełną kontrolę dzięki swemu smartfonowi. Użyj świateł ulicznych, by schwytać przeciwnika w 30-samochodowy karambol. Zatrzymaj pociąg i wsiądź w niego, by umknąć stróżom prawa. Zgub pościg, podnosząc most zwodzony. Wszystko, co jest podłączone do miejskiego ctOS, może stać się Twoją bronią.
  • ULICZNA SPRAWIEDLIWOŚĆ Jako mieszkaniec wewnętrznego Chicago, gdzie na przemoc odpowiada się przemocą, wiesz, jak przenieść walkę na ulicę. Pokonuj przeciwników, zadając mocne ciosy pałką, lub przeżyj najrealistyczniejszą w swym życiu strzelaninę, której fizyka dorównuje najkorzystniejszym strzelankom. Łącznie otrzymujesz dostęp do ponad 30 tradycyjnych rodzajów broni.
  • GAZ DO DECHY Dzięki wsparciu Ubisoft Reflections, renomowanemu studiu, które stworzyło obsypaną nagrodami kolekcję Driver, Watch_Dogs dysponuje stajnią całkowitą koni mechanicznych. Zasiądź za kółkiem ponad 65 pojazdów, z których każdy cechuje się idealną fizyką i prowadzeniem, by zwiedzać znaczne miasto w trakcie wykonywania misji
  • WSZYSTKO POD KONTROLĄ Disrupt, zupełnie nowy silnik tworzony specjalnie na potrzeby Watch_Dogs, wykorzystuje nowoczesne systemy grafiki i przetwarzania, żeby zapewnić zapierające dech w piersiach i stanowczo realistyczne doświadczenia wizualne. Disrupt daje Ci moc – możesz wpływać na przebieg fabuły, miasto i życie jego mieszkańców – każda podjęta decyzja sprawia reakcję łańcuchową
  • DYNAMICZNA NAWIGACJA Gra Watch_Dogs daje Ci możliwość użytkowania nie tylko miejskiego ctOS,jeszcze ulic. Przejdź przez budynek lub wejdź na dach jednego z wieżowców wiernie odwzorowanego Chicago, aby namierzyć swój cel.


nieznaczne oczekiwania sprzętowe gry Watch Dogs:

System operacyjny: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) albo Windows 8 – tylko wersje 64-bitowe
Procesor: Intel Core 2 Quad Q8400 taktowany zegarem 2,66 GHz lub AMD Phenom II X4 940 taktowany zegarem 3 GHz
Pamięć RAM: 6 GB
Karta graficzna: kompatybilna DirectX 11 z 1 GB pamięci – Nvidia GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 5770, DirectX: 11
Stałe połączenie z Internetem