Wolfenstein Youngblood (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wolfenstein Youngblood (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
MACHINEGAMES Wolfenstein Youngblood Deluxe Edition PC
149.99
Neonet.pl
Wolfenstein Youngblood Deluxe Edition Gra PC CENEGA
168.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bethesda Softworks
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja cyfrowa

Opis

Wolfenstein: Youngblood to zupełnie nowa kooperacyjna przygoda od wielokrotnie nagradzanego studia MachineGames, twórców entuzjastycznie przyjętej gry Wolfenstein II: The New Colossus, przygotowana we współpracy z Arkane Studios Lyon.

Wciel się w jedną z córek-bliźniaczek B.J. Blazkowicza i podejmij się śmiertelnie niebezpiecznej misji odnalezienia ich ojca w Paryżu lat 80. Wykorzystaj arsenał nowych rodzajów broni, gadżetów i możliwości pancerza wspomaganego, by pozbyć się nazistów z miasta świateł.

FABUŁA: Paryż, rok 1980. B.J. Blazkowicz, bohater drugiej amerykańskiej rewolucji, zaginął. Dziewiętnaście lat po wydarzeniach przestawionych w Wolfenstein II: The New Colossus, B.J. Zniknął po misji w okupowanym poprzez nazistów Paryżu.

Pora, żeby zaprawione wieloletnim treningiem pod czułym okiem zahartowanego w boju ojca bliźniaczki Jess i Soph ruszyły do akcji. Dołącz do nowej ekipy bojowników o wolność i staw czoła niepokojącej rzeczywistości Paryża z alternatywnych lat 80.

KLUCZOWE parametry: Mordercza współpraca Zagraj ze znajomym albo w towarzystwie SI w pierwszej współczesnej kooperacyjnej przygodzie w świecie Wolfensteina. Wykorzystaj świeże drużynowe działania, podkręć napięcie za pomocą działa Tesli, czyli mocno niszczycielskiej broni wymagającej współpracy, i wyraź się dzięki skórkom i gestom.

Ucieczka z Paryża Wolfenstein: Youngblood to najnowsza odsłona serii dająca graczom swobodę, jakiej w historii producenta Wolfenstein jeszcze nie było. Rozgość się w bazie operacyjnej ruchu oporu zlokalizowanej głęboko w sercu paryskich katakumb i zaplanuj działania, które doprowadzą do upadku nazistowskiego reżimu.

Akcja w rytmie lat 80. To nie są cudowne lata. W grze wynajdziesz przerażającą wizję znanych paryskich obiektów odmienionych latami okupacji, ulice ze ścianami pokrytymi graffiti, nazistów w skórzanych mundurach oraz zupełnie nową ścieżkę dźwiękową inspirowaną syntezatorowymi brzmieniami konwencjonalnych filmów akcji z lat 80.

Ładować broń Wykorzystaj najnowsze osiągnięcia technologii pancerzy wspomaganych, broni i pancerzy, żeby rozprawić się z nazistowskim ścierwem. Zdobywaj kolejne poziomy, badaj otoczenie i wypełniaj misje, by odblokować nowe zdolności, komponenty broni, gadżety i modyfikacje kosmetyczne, które pomogą ci dopasować rozgrywkę do własnego stylu gry.

Wydanie Deluxe Edition zawiera: Buddy Pass zezwalający tobie i znajomemu przejść razem całą grę, choćby jeśli twój przyjaciel jej nie ma Cyborg Skin Pack