WRC FIA World Rally Championship 8 (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem WRC FIA World Rally Championship 8 (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
WRC 8 Gra PC CDP.PL
99.90
MediaMarkt.pl
[---] WRC 8
137.36
Neonet.pl

Parametry

Producent:BigBen Interactive
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska

Opis

Przedsprzedaż ZAMÓW JUŻ DZIŚ W PRZEDSPRZEDAŻY I ZDOBĄDŹ RWD Legends Pack - dwa legendarne samochody: Porsche 911 GT3 RS RGT (2017) Lancia 037 (1983) Ósma odsłona Wrc Mistrzostwa WRC to najtrudniejsza i najmocniej nieprzewidywalna rywalizacja motorsportowa na świecie.

Kierowcy, piloci, a także personel technologiczny muszą nieprzerwanie przystosowywać się do warunków, by uzyskać maksymalne osiągi auta i prześcignąć rywali na każdej nawierzchni, niezależnie od pogody i pory dnia.

Nigdy wcześniej żadna oficjalna symulacja wyścigów WRC nie była tak autentyczna. Nowa fizyka jazdy na wszelkich nawierzchniach, zmodyfikowany tryb kariery, dynamiczna pogoda, 50 ekip, 14 państw, 100 rajdów, wyzwania tygodnia, a także tryb eSports … Walcz o zwycięstwo w najmocniej intensywnych rajdach WRC!

Warunki pogodowe Za sprawą nowego dynamicznego systemu pogody w grze WRC 8 deszcz, śnieg i gradobicie posiadają większy wpływ na jazdę, co powoduje, że symulacja jest maksymalnie realistyczna. Podczas rajdu zmienia się przyczepność nawierzchni, auta należy modyfikować pod kątem każdego odcinka specjalnego, trzeba zarządzać oponami i dokonywać wyborów odpowiednich mieszanek i korzystać z prognoz ekipy meteo...

Pogoda to coś o dużo więcej, niżeli tylko zwykły efekt wizualny – od dzisiaj jest to czynnik niezależny, dodający grze nowego kolorytu. Rozbudowana rozgrywka W trybie solowym na graczy czekają nowe wyzwania w w pełni zmodyfikowanym i bardziej realistycznym trybie kariery, który zaprojektowano przy udziale kierowców WRC: harmonogram i zarządzanie aktywnościami pomiędzy rajdami, badania i rozwój auta, rekrutowanie i zarządzanie personelem (mechanicy, inżynierowie, ekipa medyczna, dział meteo, dyrektor ds.

finansów, menadżer ds. Komunikacji itd.). Ścigaj się z innymi W trybie wieloosobowym powracają wyzwania tygodnia oraz rozgrywka eSports WRC. Rywalizacja jeszcze nigdy nie była tak zacięta....