Just dance 2023 gra na nintendo switch marki Ubisoft promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Just dance 2023 gra na nintendo switch marki Ubisoft oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 229.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Just Dance 2023 Gra na Nintendo Switch
229.00
RTV EURO AGD
Just Dance 2023 Gra na Nintendo Switch
229.00
OleOle!

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry Nintendo Switch

Opis

Gra Nintendo Switch Just Dance 2023

Just Dance 2023 Edition
Witaj w nowej erze tańca Just Dance 2023 Edition! Po raz pierwszy w historii zatańcz do Dynamite BTS i innych hitów! Od dzisiaj możesz zabrać udział w niekończącej się imprezie tanecznej, z opcją gry wieloosobowej online, personalizacją, immersyjnymi światami w 3D oraz nowymi piosenkami i trybami dodawanymi przez cały rok! Już wkrótce kompletna prezentacja gry!

Nowy tryb wieloosobowy online
Graj w Just Dance z kim zechcesz, nieważne, gdzie się znajduje. Stwórz prywatną grupę, zaproś do 5 innych osób z listy znajomych i grajcie tak, jakbyście byli w jednym salonie!

świeże światy 3D
40 najpopularniejszych utworów waszych ulubionych wykonawców i wciągające światy i nowa zawartość poprzez cały rok! Przeżywaj niekończącą się imprezę przez cały rok! Już wkrótce kompletna prezentacja gry!

świeże, dostosowane wrażenia z gry
Spersonalizowane doświadczenie z własnymi sesjami tanecznymi z piosenek dobranych do osobistych preferencji i stylu gry. Śledź postępy Twojego profilu i najlepsze wyniki!

Nowy interfejs tańca
Dzięki unowocześnionemu, instynktownemu interfejsowi wszystkie opcje listy odtwarzania, tryby gry i piosenki są dostępne po jednym kliknięciu! Wykorzystaj czas na tańczenie, a nie przeszukiwanie menu!