Koch gra ns immortal realms vampire wars promocja 2021

Cena115.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Koch
Kategoria:Gry Nintendo Switch

Opis

W naszej ofercie

TYTUŁ: Immortal Realms: Vampire Wars

PLATFORMA: Nintendo Switch

STAN: Nowa w folii

WERSJA JĘZYKOWA: Angielska

najlepszA cena NA RYNKU!

Zapraszamy Serdecznie do Zakupu!

osiągalny odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie w Kielcach, Radomiu, Rzeszowie i Lublinie

Więcej danych o grze: https://www.gry-online.pl/gry/immortal-realms-vampire-wars/z557ed#switch

Zdjęcie okładki poglądowe

Immortal Realms: Vampire Wars to wciągająca strategia w mrocznym i niebezpiecznym świecie opanowanym przez wampiry, łącząca zarządzanie imperium i walki turowe z elementami mechanik znanych z gier karcianych. Zanurz się w baśniowym świecie pełnym grozy, legend i gotyckiego klimatu, połączonym z wymagającą strategicznego myślenia rozgrywką!

Główne atrybuty gry:

- Prawda wyjdzie na jaw: Odkryj sekrety Nemire we wciągającej historii opowiedzianej przez 12 starannie skonstruowanych misji na czterech najróżniejszych terenach. Fabuła zaprezentowana jest z perspektywy czworga wampirzych władców, cechujących się własnymi celami i planami.
- Odkryj więzy krwi: Steruj jednym z trzech oryginalnych wampirzych klanów, każdy z innymi jednostkami, mocami, mechaniką i postaciami. Do wyboru jest krwiożerczy klan Dracul, starożytni Nosfernus oraz mistyczni Moroia.
- Moce wampiryzmu: elementy karcianki pogłębiają rozgrywkę i odświeżają gatunek. Każdy klan i każdy z wampirzych władców ma własną talię kart, które można łączyć w mocne kompozycje.
- Strategia i taktyka: Dowódź legendarnymi armiami, rekrutuj jednostki i odkrywaj nowe technologie w strategicznym trybie Królestwa, a następnie zobacz swoje umiejętności strategiczne w pełnym akcji trybie Walki.
- przeróżna zawartość: Wybierz jeden z trzech trybów rozgrywki: skupioną na fabule Kampanię, otwarty świat Trybu Dowolnego lub pełne wyzwań Potyczki.