Mario + rabbids sparks of hope gra na nintendo switch marki Ubisoft promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Mario + rabbids sparks of hope gra na nintendo switch marki Ubisoft oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.19 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Mario + Rabbids Sparks of Hope Gra na Nintendo Switch
169.19
RTV EURO AGD
Mario + Rabbids Sparks of Hope Gra na Nintendo Switch
169.19
OleOle!

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry Nintendo Switch

Opis

PREMIA ZA ZAKUP W PRZEDSPRZEDAŻY*:

Megabug powraca, ale tym razem jako pakiet 9 skórek broni! Zamów grę przed premierą, aby w pełni uwolnić swoje mroczne oblicze i zmienić wygląd swojego arsenału. Ten zestaw kosmetyczny pozwala również zmieniać wygląd wszelkich członków twojej drużyny. A dzisiaj ruszaj do akcji i uratuj galaktykę!

*Oferta może ulec zmianie. Wymagane jest połączenie z internetem i konto Nintendo. Zawartość może stać się przystępna w sprzedaży i/albo jako podarek na podstawie samodzielnej decyzji Ubisoft.

OPIS produktu:

Dołącz do drużyny z Mariem, Luigim, Księżniczką Peach, Kórlikiem Peach, Kórlikiem Luigim oraz ich przyjaciółmi, aby wspólnie wyruszyć w kosmiczną podróż, pokonać złowrogą istotę i uratować Iskierki. Badaj planety rozsiane po całej galaktyce i odkrywaj nieszablonowe sekrety, a także porywające misje!

parametry:

•Stwórz drożynę swych marzeń i z unikatowej listy dziewięciu bohaterów wybierz trzech.

•Pokonaj wszystkich nowych bossów, lecz też i kilku znanych wrogów, którzy czają się w zakamarkach galaktyki.

•Ratuj rozsiane po galaktyce urokliwe Iskierki, które dysponują nieszablonowymi mocami {pomocn|przydatn)ymi w walce.

•Korzystaj ze zdolności swych bohaterów i nie zapominaj o strategii, gdy przytłaczasz swych wrogów, wykonujesz skoki drużynowe na sojuszników i chowasz się za osłonami.