80 Days PIATNIK (9001890712890) promocja 2024

Cena127.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Piatnik
Kategoria:Gry planszowe

Opis

80 DaysPodobnie jak w oryginalnej powieści, brytyjska stolica Londyn jest punktem początkowym i końcowym ekscytującej podróży w 80 Days. Śladami angielskiego dżentelmena Phileasa Fogga możesz w zabawny sposób podróżować z miasta do miasta statkiem, pociągiem lub balonem.

Niestety koszty podróży stale rosną, dlatego darmowe przejazdy są bardzo poszukiwane w celu zaoszczędzenia cennych monet. Burzliwa pogoda, zepsute tory, słaba widoczność czy kontrole celne bezustannie stawiają nowe wyzwania przed rundą dookoła świata.

Pomocny bagaż można nabyć w butiku albo na bazarze - albo na czarnym rynku. Oczywiście jeśli masz wystarczająco dużo pieniędzy, ponieważ podobnie jak koszty podróży ceny stale rosną we wszystkich obszarach rynku.

równie ważne jest prawidłowe spakowanie się i oszczędność miejsca, ponieważ każda walizka na spersonalizowanych tablicach z postaciami ma tylko określoną objętość. Po drodze czekają na Ciebie liczne przygody, które musisz opanować,rozszerzyć swój osobisty dziennik podróży i zebrać cenne punkty zwycięstwa do końcowej punktacji.

Szybka podróż dookoła świata trwa około 50 minut, tak długo, jak nie będziesz mógł wejść do Londynu po ukończeniu co najmniej czterech przygód. Dwustronna plansza do gry zapewnia niemało różnorodności z wciąż nowymi wyzwaniami, nawet w trakcie wielokrotnego grania.

realna jest rozgrywka w prostszym wariancie, natomiast stanowczo doświadczeni podróżnicy mogą skorzystać z modułu Asystenci do aktywnego wsparcia i dodatkowych opcji działania....