Adamigo - Grzybobranie - gra planszowa - Adamigo, AM_5902410004393 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Adamigo - Grzybobranie - gra planszowa - Adamigo, AM_5902410004393 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.4 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Gra Grzybobranie
24.40
Urwis.pl
Adamigo, gra planszowa Grzybobranie
28.47
Empik

Parametry

Producent:Adamigo
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Gra Grzybobranie od Adamigo to gra, którą pokochały dzieciaki!By od niepokaźnego rozkochać dzieciaki w grach planszowych warto zacząć o klasycznych gier dla całej rodziny. Prezentujemy Grzybobranie, które nieustannie od lat króluje jako ulubiona planszówka dla dzieci.

Ta prosta gra oszałamia pomysłowością i pasuje dla każdego!Gra Grzybobranie ma dużo walorów edukacyjnych i nadaje się dla dzieci już od 4. Roku życia! Mogą w ten sposób spędzać czas z rodzicami, rówieśnikami lub rodzeństwem.

Gra składa się z kilku prostych , a także planszy, a maksymalnie mogą w nią zagrać 4 graczy. Przekonamy się, kto zbierze najwięcej grzybów?Jak się gra w Grzybobranie i na czym polegają zasady?W Grzybobraniu od Adamigo wcielamy się w dzielnych grzybiarzy, który wyruszają na poszukiwanie grzybów.

Każdy dostaje koszyczek, do którego będzie zbierał napotkane grzyby. O ruchu naszych pionków decydować będzie rzut kością.Po drodze napotkamy grzyby – te jadalne, lecz i te trujące! Musimy uważać, aby nazbierać tylko dobre grzyby i wyprzedzić innych grzybiarzy!

Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej grzybów. Proste zasady i dynamiczna rozgrywka przynosi dużo radości i genialnie uczy rywalizacji.Masa korzyści dla dzieciaków, które zagrają w grę Grzybobranie!Grzybobranie będzie fantastycznym sposobem na spędzenie czasu w rodzinnym gronie.

Zawęzi więzi społeczne, pokaże czym jest wygrana i powoli zacznie oswajać najmłodszych graczy z pierwszymi przegranymi. Podczas Grzybobrania rozgrywka jest niezwykle dynamiczna i wszystko może odmienić korzystny rzut kością!W zestawie odszukamy koszyczki, grzyby, pionki, planszę i instrukcję obsługi.

Naraz maksymalnie może grać 4 graczy. Gra Grzybobranie od Adamigo przeznaczona jest dla dzieci od 4 lat i starszaków, a także dorosłych. Przekonajmy się, kto zostanie królem Grzybobrania!