Arkana Miłości. Edycja Premium, 33171 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Arkana Miłości. Edycja Premium, 33171 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 83.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Gra Arkana Miłości Edycja Premium +DARMOWA DOSTAWA przy płatności KUP Z TWISTO
83.50
Urwis.pl
Arkana Miłości Edycja Premium
101.56
InBook.pl

Parametry

Producent:Matuszak Kamil, Pronobis Mateusz
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Gra Arkana Miłości Edycja Premium Poznajcie Arkana miłości i odkryjcie nowy wymiar miłości, a także magii namiętnego seksu. Spotęgujcie Wasze doznania erotyczną grą, doskonaląc swą sztukę sprawiania rozkoszy.Wypróbujcie rozpalające pieszczoty i wyzwania zawarte na zmysłowych kartach.

Wyraźcie swoje najskrytsze, najgłębsze i najbardziej podniecające fantazje...Pozwólcie, aby doszło do ich ziszczenia, doprowadzając Was, sekunda po sekundzie, do ekstazy... Odkryjcie razem sekrety namiętnych Arkan miłości albo drapieżnych Arkan miłości: Dominacji.Obie części gry wraz z romantycznym dodatkiem Kochankowie, a także gorącymi gadżetami, czekają na Was w pełnym fantazji komplecie Premium tej bestsellerowej gry erotycznej!Na czym polegają Arkana miłości?Gra polega na stosowaniu następujących kart: Arkan - które rozbierają naszą sympatię albo nas samych Wyzwań - które wzmacniają wzajemne przywiązanie i zaufanie Akcji - które pozwalają oddać się wzajemnym pieszczotom Akcji Specjalnych - które czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną Kontrakcji - które negują/zmieniają Akcje albo Wyzwania Atutów - które zostają w grze i zmieniają ją na stałe Podstępów - które mogą być stosowane, jak Akcje albo do nich dołączane...

Gra kończy się, gdy przynajmniej jedna z osób jest już pozbawiona oraz zostanie użyta karta Arkana Miłości, pod wpływem której w romantycznym porywie oddacie się sobie w pełni, spleceni we wzajemnej ekstazieDlaczego pokochasz Arkana miłości: Edycję premium? Wszystkie karty kolekcji można dowolnie wiązać, żeby stworzyć swoją talię (zgodnie z potrzebami i preferencjami).

To pierwsza gra erotyczna w Polsce, która spektakularne akty, cytaty i jest tak rozbudowana. Zestaw spełnia wszelkie fantazje... Nawet te w klimacie dominacji i uległości. Komplet daje dużo możliwości, zawiera niemało przeróżnych kart, gadżety.

Gra cały czas się rozwijają i pojawiają się do niej świeże dodatki Jest użyteczny i łatwo zabierzesz go ze sobą wszędzie. Wniesie do relacji coś nowego i świeżego... Perfekcyjnie nadaje się na podarunek.