Piatnik Art gallery promocja 2024

Cena105.59
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Bee.pl

Parametry

Producent:Piatnik
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Gra Art Gallery (PL) Ekscytujący konkurs na najsłynniejsze obrazy świataTo muzeum po prostu trzeba zobaczyć: bo gdzie indziej można podziwiać tajemniczą Mona Lisę, mistyczną Gwiaździstą noc czy Biednego poetę podczas jednej wizyty?Dwie do sześciu osób w wieku od 10 lat jako przewodnicy szukają najlepszej trasy przez tę nieszablonową wystawę sztuki w Galerii Sztuki.Autor Francesco Frittelli łączy czterdzieści osiem najsłynniejszych obrazów z najsłynniejszych muzeów świata w tej nieprzeciętnie zaprojektowanej grze rodzinnej.Przewodnicy poruszają się jednocześnie po muzealnym sklepiku, jak i w salach galerii, których ilość i wielkość na modułowej planszy jest uzależniona od bawiących się osób.unikatowa wizyta w Galerii SztukiZnana na całym świecie Galeria Sztuki to nie tylko muzeum najwspanialszych dzieł sztuki na świecie, lecz także słynie z zapewniania odwiedzającym pierwszorzędnych i pouczających wycieczek.No to ruszamyPrzygotowania trwają i to od Was zależy jak potoczy się rozgrywka.

Wcielcie się w role przewodników, przemierzajcie muzealne sale i uważnie przyglądajcie się obrazom. Wybierzcie najlepszą trasę przez muzeum i zdecydujcie o spójnej kolejności. Ci, którym się to uda, będą mogli na koniec zaprezentować swoją wycieczkę ciekawskim turystom i dostać pochwałę i uznanie.W każdej rundzie każdy gracz ma cztery ruchy i musi na polu akcji umieścić jedną odkrytą i jedną zakrytą kartę akcji.

Ci, którzy zastosują najkorzystniejszą taktykę, zostaną nagrodzeni w późniejszym rozdaniu płytek i kart malarskich. W sklepie, a także w galerii mogą dzięki temu dodać do swojej serii niemal prawdziwego Botticellego, Raffaela czy Kandinsky'ego.

Ilustrowana instrukcja gry posiada bardziej szczegółowe informacje, takie jak nazwisko artysty i rok pochodzenia danego dzieła.Twoja własna seria obrazów będzie się stale zwiększać w miarę postępów w grze.

Należy jednak zwracać uwagę na symbole na kartach obrazów, żeby zdobyć jak najwięcej punktów w końcowej punktacji. Kto w końcu znalazł najkorzystniejszą trasę przez galerię, zostanie nagrodzony nie tylko pochwałami i zachwytm, lecz i zwycięstwem.

Wizyta w Galerii Sztuki trwa około 45 minut....