Alexander Biznes po europejsku promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Alexander Biznes po europejsku oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.06 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Gra Biznes Po Europejsku
34.06
Urwis.pl
ALEXANDER Gra BIZNES PO EUROPEJSKU Eurobiznes PL
34.99
filper
Alexander, gra ekonomiczna Biznes po europejsku
35.55
Empik

Parametry

Producent:ALEXANDER
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Gry logiczne cieszą się pokaźnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak jeszcze ich rodziców. To idealna zabawa, która łączy przyjemne z pożytecznym. Gry logiczne rozwijają umiejętności logicznego myślenia i radzenia sobie z nieprzystępnymi zadaniami. Wyostrzają spostrzegawczość i ćwiczą zdolności analityczne.

bardzo popularną grą logiczną jest Biznes po europejsku firmy ALEXANDER. Ta innowacyjna gra ekonomiczna stanowi genialną alternatywę dla znanych i nieco opatrzonych już gier Eurobusiness czy Monopoly. Mimo, iż zabawa jest praktycznie taka sama jak u dużych poprzedników, to jednak gra planszowa Biznes po europejsku potrafi dostarczyć wielu nowych wrażeń.

Planszówka daje uczestnikom gry szansę stworzenia finansowego imperium. Przy okazji uczestnicy zabawy muszą bezbłędnie rozróżniać nazwy stolic, kraje i flagi państw należących do Unii Europejskiej. Dzięki temu gra planszowa nie tylko bawi i wyzwala emocje, lecz także uczy i utrwala zdobytą wiedzę.

Gra planszowa Biznes po europejsku pozwala poczuć emocje, jakie towarzyszą wszystkim prowadzącym prawdziwy biznes. Kupowanie i sprzedawanie nieruchomości, licytacje, podatki, nadzieja zysku albo widmo bankructwa - to wszystko czeka na tych, którzy zechcą zasiąść nad planszówką. Gra asygnowana jest dla 2-5 osób. Zasady są proste i przezroczyste.

znakomita sugestia zabawy na imprezy

Biznes po europejsku firmy ALEXANDER to jedna z tych zabaw, w którą może bawić się cała rodzina. Ta kreatywna zabawa dedykowana jest dla dzieci i ich rówieśników, jak w dodatku dla całych rodzin, wliczając w to rodziców, dziadków i młodsze rodzeństwo. Każdy na swój sposób będzie czerpał z gry niesamowitą przyjemność.

Ta innowacyjne i nad wyraz atrakcyjna gra ekonomiczna, która bawi i uczy równocześnie to chyba najlepsza sugestia na nudne wieczory. Będziedoskonałym pomysłem na urodziny, a także na imprezy rodzinne. Planszówka genialnie stanie na wysokości zadania także w trakcie przeróżnego typu świąt, długich weekendów, a nawet wakacji. Dzięki temu, iż nie zajmuje dużo miejsca, można wziąć ją ze sobą wszędzie.

Proste zasady gry

Gra Biznes po europejsku polega na kupowaniu i sprzedawaniu działek, nieruchomości, itp. Wygrywa ten uczestnik zabawy, który najistotniej się wzbogaci i zbuduje największe imperium finansowe, a jednocześnie doprowadzi do bankructwa przeciwników. W skład zestawu wchodzi plansza, pionki do gry w ilości 5 sztuk i kostka do gry. W komplecie wyszukamyróżnorodne karty określane mianem "Akcji", "Szansy" lub "Aktu własności". Mamy także pieniądze w walucie euro.

Jakie są zasady gry? W skrócie wygląda to tak: gracze rzucają kostką i poruszają się po polach planszy. Większość z pól to stolice Europy, które można wykupić, o ile oczywiście dysponuje się odpowiednią ilością pieniędzy. Jeśli nie zechcemy albo nie będziemy mogli zapłacić pełnej ceny, pole zostanie zlicytowane. Wykupienie wszystkich stolic z jednego regionu Europy pozwala na postawienie na polach obiektów, przez które odwiedzające nasze stolice rywale będą musieli zapłacić więcej.

Wykupienie wszelkich pól z danego obszaru ale bez wzniesienia na nich obiektów powoduje,internauci płacą dwukrotność normalnych kosztów. Obiekty i pola można także sprzedawać. Jeśli potrzebujemy pieniędzy, możemy sprzedać obiekty lub postawić pole pod hipotekę. Możemy także sprzedawać i kupować karty własności bezpośrednio od innych graczy. Jedno jest pewne - emocji podczas gry nikomu nie zabraknie!