Adamigo Chińczyk (5901838003018) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Adamigo Chińczyk (5901838003018) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 17.68 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Chińczyk + halma
17.68
TaniaKsiazka.pl
Chińczyk
20.84
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:ADAMIGO
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Dwie znane i uznane gry planszowe w jednym drewnianym pudełku! Grafiki na planszy, zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych graczach. Są wesołe i kolorowe. Pudełko jest zamykane, można w nim schować żetony, kostkę, worek i instrukcję. Mimo obfitych rozmiarów (dwustronna plansza ma rozmiary: 300x300 mm), grę można prosto przenieść.

CHIŃCZYK

Człowieku, nie irytuj się! Łatwiej powiedzieć aniżeli zrobić. "Chińczyk" (Pachisi) pochodzi z Indii i jest klasyką gier planszowych. Celem gry jest przemieszczenie twoich czterech pionków z pola startowego do "domku". Rzuć kostką... Po trafieniu pierwszej szóstki możesz zacząć grę. Czeka cię ekscytująca runda, a cel jest blisko. Uważaj – twoi przeciwnicy mogą w każdej chwili zniweczyć twoją szansę na wygraną.

GĘŚ

Gra planszowa rozgrywana na planszy o 63 polach, przy użyciu pionków i kości. Celem gry jest szybsze niż przeciwnicy, przejście na koniec planszy, zgodnie z regułami gry. By to osiągnąć, trzeba omijać "pechowe" pola, a starać się stawiać pionek na polach "szczęśliwych" – oznaczonych rysunkiem gęsi. "Pechowe" pola mogą oznaczać utratę kolejki, cofnięcie się o określoną liczbę pól czy też rozpoczęcie gry od początku.

ZAWARTOŚĆ:

  • dwustronna plansza do gry (rozmiary: 300x300 mm)
  • 16 żetonów
  • kostka do gry
  • worek
  • instrukcjaniepokaźna ilość graczy: 2
Maksymalna ilość graczy: 4
znikomy wiek graczy: 5
Maksymalny wiek graczy: 99
nieznaczny czas gry (min): 30
Maksymalny czas gry (min): 30
Edycja: europejska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 305
Szerokość (mm): 305
Głębokość (mm): 45