Drako: Rycerze i Trolle promocja 2021

Cena72.04
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Urwis.pl

Parametry

Producent:Rebel
Kategoria:Gry planszowe

Opis

W Królestwie panował pomieszczenie i dobrobyt. Król - łaskawy władca - zajmował się nie tylko sprawami pokaźnej wagi, lecz także znikomymi problemami ludzie biedniejszych i zamieszkujących bardziej odległe ziemie.

Mamy dla Ciebie promocyjne kafle terenu do Drako!Do wyczerpania zapasu do każdego zamówionego egzemplarza Drako: Rycerze i Trolle dodajemy promocyjne żetony z kafelkami terenu. Pewnego słonecznego dnia do władcy zawitał posłaniec z nowiną, po wysłuchaniu której oblicze Króla w całości się zmieniło.

Jedna z wiosek mieszczących się tuż przy mokradłach doniosła, że na ich terenie grasuje grupa Trolli, których nie widziano już od wielu, wielu lat. Do Trollich Mokradeł wysyłano kolejne grupy poszukiwaczy przygód.

Niestety żadna z nich do tej pory nie wróciła z tarczą. Po wielu słuch zaginął. Aż wreszcie pojawiła się Złota Drużyna, specjalizująca się w sprawach beznadziejnych (i takich o wysokiej stopie zwrotu).

Kto przeżyje to starcie: niebezpieczne Trolle czy Złota Drużyna poszukiwaczy przygód? Wszystko w Waszych rękach! W grze Drako: Rycerze i Trolle jeden z graczy kieruje zespołem trzech poszukiwaczy przygód, których celem jest pokonanie dwóch Trolli.

Musi tego dokonać w określonym czasie (zanim wyczerpie się ich talia kart) - wtedy wygra rozgrywkę. Każda postać posiada swoje charakterystyczne umiejętności, których stosowne wykorzystanie jest kluczem do sukcesu.

Drugi z graczy kieruje dwoma Trollami - ich celem jest utrzymać się przy życiu albo pokonać Złotą Drużynę. Gdy talia kart przeciwnika wyczerpie się - Trolle pozostają na swym miejscu wciąż nękając okoliczne wioski i odnosząc tym samym zwycięstwo.Wygrywają także, jeżeli uda im się pokonać wszystkich ludzi.

Dlaczego zniewolisz się tą grą? wspaniałe grafiki wprowadzą Cię w świat fantasy, gdzie królują Trolle i inne niezwykłe istoty. Efektu dopełnią wyśmienitej jakości figurki Trolli i członków Złotej Drużyny.

atrakcyjna mechanika wykonana poprzez Adama Kałużę jest dopracowana do perfekcji - płynna, zbalansowana, a przy tym nieskomplikowana. System zarządzania kartami i specjalnymi zdolnościami pozwoli Ci planować zagrania taktyczne i zaskakiwać przeciwnika.

dodatkowo sama rozgrywka jest szczególnie dynamiczna. Asymetria zarządzania frakcjami wymaga dostosowywania strategii do możliwości swojej grupy; gry ciągle uczymy się na nowo; Możliwość połączenie z pierwszą częścią Drako daje nowe opcje strategiczne.

Walka Smoka z Trollami? A może Krasnoludy kontra Ludzie? Przekonaj się sam, która wersja najbardziej przypadnie ci do gustu.