FoxGames. Atak zombie - gra planszowa (5907078169736) promocja 2020

Cena91.44
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie InBook.pl

Parametry

Producent:Foxgames
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Atak Zombie

Nieznany wirus zaatakował ludzi, przemieniając większość z nich w zombie. Nie ma czasu na robienie zapasów i długie przygotowania do ucieczki. Każdy może jedynie to, co ma pod ręką. Chcąc przeżyć, musicie schronić się w jednej z podmiejskich lokacji i odpierać kolejne fale żywych trupów aż do nadejścia pomocy.
Już dzisiaj wiadomo, że nie zdołają uratować wszystkich, a jedynie najsilniejsze i najlepiej przypasowane do przetrwania grupy.
Nowego świata nie mogą produkować mięczaki.

Celem gry jest przetrwanie 15 dni (15 tur gry). Każdy gracz ma do dyspozycji swoją własną siedzibę, którą będzie umacniał na wypadek ataku zombie. Będzie również przyjmował i dbał o ludzi w niej obecnych: zapewniał im jedzenie, a także leki oraz wyposażał ich w broń do walki z zombie oraz paliwo do wypraw do miasta.
dużo działań realizowanych przez ludzi będzie przyciągać zombie do siedzib graczy, a zatem z każdą chwilą wokół siedzib będzie przybywało coraz więcej żywych trupów.
W nocy, na koniec każdej tury gry zombie będą próbowały wedrzeć się do siedzib i dopiero wtedy gracze będą mogli sprawdzić, czy naprawdę przemyśleli swe strategię obrony. Zombie nie wybaczają pomyłek
Gracz, który po 15 turach będzie posiadał najwięcej ludzi i towarów i najlepiej usztywnioną siedzibę, zostanie uratowany przez wojsko i wygra grę.

sprawdź, czy jesteś na tyle twardy i sprytny, żeby przeżyć apokalipsę zombie.


Akcesoria w komplecie

- 1 plansza miasta
- 4 plansze siedzib graczy
- 1 kostka czterościenna
- 100 żetonów (25 żetonów paliwa, 25 żetonów amunicji, 25 żetonów leków, 25 żetonów żywności)
- 32 żetony beczek
- 80 żetonów zombie
- 32 drewniane pionki ludzi (po 8 w 4 kolorach)
- 36 kart wydarzeń
- 40 kart znalezisk
- 1 widocznik gracza rozpoczynającego
- 1 pokaźnik tury
- 1 wyraźnik intensywności zombie
- 4 karty pomocy dla graczy (ściągawki)
- Instrukcja gry