Foxgames Gra - domowe zwierzaki promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Foxgames Gra - domowe zwierzaki oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 21.96 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Gra Domowe Zwierzaki
21.96
Urwis.pl
Domowe zwierzaki Gra planszowa
25.07
InBook.pl

Parametry

Producent:FoxGames
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Kto z nas nie marzył o własnym zwierzątku domowym?
Mali podopieczni ekspresowo stają się naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Kochamy nasze zwierzaki karmimy je, otaczamy opieką i wspólnie się bawimy. Nieważne czy będzie to wesoły piesek mruczący kotek, słodki chomik czy poczciwy żółw. Zatroszcz się o czworonożnych towarzyszy i sprawdź, że warto, Twój pupil z całą pewnością to doceni
Gra o charakterze edukacyjnym
Proste zasady i trzy rodzaje gry:
Opiekun zwierząt Nasi domowi przyjaciele, potrzebują troski i opieki. Nagrodą będzie zadowolone i szczęśliwe zwierzątko! Kto wykona wszystkie zadania i okaże się najlepszym opiekunem zwierząt?
Spacer z psem - Pies, który mieszka w domu, potrzebuje dużo ruchu. Dlatego tak ważny jest codzienny spacer. Park to nadzwyczajne miejsce na przechadzkę. Kto pierwszy dotrze do mety?
Zoo-mino przystosuj zwierzątko albo odcień tła. To szczególnie prosta gra, w której liczy się zmysł obserwacji. Trzeba tylko zjednoczyć jak najwięcej żetonów. Który żeton będzie następny?