Gra na emocjach promocja 2020

Cena26.49
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Urwis.pl

Parametry

Producent:Nasza Księgarnia
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Gra na emocjach sprawiająca jedynie frajdę! Gra posiada ponad 100 kart z ikonkami, za pomocą których ukazujeć będziemy najróżniejsze emocje. Każda z nich kojarzyć się może z wieloma rzeczami, co gwarantuje znakomitą zabawę!

Zadajesz pytanie początkujące się od JAK SIĘ CZUJĘ, GDY…, a pozostali gracze wykładają po jednej karcie - takiej, która według nich najlepiej nadaje się do odpowiedzi na twoje pytanie. Wybierasz tę, którą uważasz za najlepiej oddającą twoje emocje.

Gracz, który ją wyłożył, zdobywa punkt! Zwycięzcą zostaje osoba, która zdobędzie 3 punkty. Proste zasady gry! Zadajesz pytanie, np. Jak się czuję, gdy spóźniam się na pierwszą randkę? Pozostali gracze wybierają po jednej karcie (kładą je rysunkiem do dołu, abyś nie wiedział, kto co wybrał).

spośród wyłożonych kart wybierasz rysunek, który najlepiej pasuje do odpowiedzi na twoje pytanie. Gracz, który wyłożył wybrany poprzez ciebie rysunek, zdobywa 1 punkt. W następnej rundzie kolejny gracz zadaje wymyślone poprzez siebie pytanie.

Gra się kończy, gdy któryś gracz zdobędzie 3 punkty. Zdobyte nagrody: najlepszA GRA ROKU (Literajugeos, Hiszpania, 2014) BESTSELLER (Festiwal Gier Madryt, Hiszpania, 2014) BESTSELLER (Festiwal Gier Barcelona, Hiszpania, 2014) BESTSELLER (Festiwal Gier Barcelona, Hiszpania, 2013) Zawartość pudełka: ponad 100 kart instrukcja